pazarlama zarf onlarin zayif olmak nerede

Önce zarf baski yatirim yapti ve size sürekli onlari basarili olmak için odaklanmak gerektigini özel zarf birkaç zayif noktalari oldugunu bilecek herkese sorun. Digerleri tasiyici ve brosürler gibi hem içerigi olma avantajina sahipken, zarf baski sadece bir tür tasiyicisidir. Bu yüzden içine tasidigi dogrudan posta pazarlama mesaji basarisinda önemli bir role sahiptir. Bu tabii ki size gelen her seyi özel bir zarf içinde tüm zayif noktalari güçlendirmek yapmak gerektigi anlamina gelir. Bunu yardimci olmak için, burada bilmeniz gereken tüm bilgilere sahip olmalidir basit bir kilavuzdur.

1. Ilk varligi – önemlidir ve özel bir zarf zayif olan ayni zamanda baslangiç ??huzurunda olan birinci alani. Bu okuyucu ilk özel zarf gördügü an. Okuyucu zarf bes önemli saniyede söyleyeceklerini ile bagladim degilse posta dogrudan çöp kutusuna gider büyük bir sans var.

Yani bu ilk bes saniye için özel zarf plani yazdirirken. Eger gerçekten bu saniye sayimi yapmak için neye ihtiyacim var? Iyi bir slogan ihtiyacim var mi? Eger alisilmadik bir renk zarf kullanacak mi? Temaniza bagli olarak bu degisebilir, ama önemli olan özel zarf isini yapabilir böylece bu plani olmasidir. Aksi takdirde, tüm çaba bosa.

2. Mesaj iletim – endise sonraki alan ileti teslimi oldugunu. Size pazarlama kime genel bir fikir olmalidir çünkü, dogru mesaj veya yazi stili bilmeli hedef kitleye en iyi hitap ediyor. Bu kitlenin çikarlarina yazinizi stil ve tasarim temasi uyarlayin. Eger profesyonellere pazarlama Yani, özel kurumsal yazi stilleri ve temalar en iyisidir. Akliniza için daha büyük kitlelere varsa o zaman dil basitlestirmek ve ana tasarimlar benimsemek gerekir. Bu zarflarin mesaji iyi zarfin basari en iyi sans vererek, hedef kitle tarafindan anlasilabilir olmasini saglar.

3. Fiziksel boyutlari – Zarfin fiziksel boyutlari da endise olmalidir. Birçok ülke, hatta birçok devlet uygun bir posta zarf boyutlari dogru ne gibi birkaç standart kriterleri var. Bunu reddetti olacagini bir sans oldugundan sadece tüm için bir zarf kullanamazsiniz. Yani zarf uygun boyutlari hem de size özel zarf yazdirmadan önce dogru türde bildiginizden emin olun.

4. Fiziksel kalite – Son olarak, bir zarf her zaman görünüm tarafindan degerlendirilecektir. Özel zarf görünümlü fiziksel olarak iyi olmalidir nedeni budur. Bu zarf malzeme açisindan profesyonel kalitede belirli bir tür korumak gerektigi anlamina gelir. Parlak yüzey ile profesyonel kagit stoklari kullanmak büyük ve bu zarf da daha güvenilir ve saygin bir görünüm kazandirir.

Peki bu zarf tasarim ve baski zayif olan alanlardir. Sürece bu zorluklari asmak ve yenilikçi fikirler ile telafi gibi, zarf hedef kitlelere boyunca istediginiz önemli bilgileri iletmek zorunda en iyi araçlar olabilir. Iyi sanslar!