potansiyel promosyon ürünleri

Orada bir is olarak ücretsiz promosyon ürünleri vermek için çok büyük nedenleri vardir, ve bu sirket için bir kez sevdirmek alici bir ücretsiz pratik madde (ve logosu ve marka iyi görünüyor eger o zaman çok sik olacak almis gibi de olacak .) Digerleri olacak digerleri sirket için daha az yatirim (ve promosyon hediye olarak vermek için çok daha ucuz) olacak ise biraz daha iyi hediyeler olmak – promosyon ürünleri olarak kullanilan ve her biri farkli güçlü ve zayif yönleri vardir pek çok farkli seyler var uzun ömrü. Burada birkaç de ve etkili neden bakacagiz.

Promosyon Drinkware: ile isinizi gelistirmek için seçim için promosyon drinkware ögeleri bir çift vardir – bu kupalar, spor matara ve gözlük gibi. Kupalar insanlarin uzun bir görünüm elde etmek için izin uzun süre için bir masa üzerine veya tarafinda terk esyalari olmak promosyon drinkware için favori madde olma egilimindedir. Büyük olasilikla sirket veya marka ile iliskili oldugu isteyecegi iki sey – ayni zamanda çay ve kahve de hemen hemen herkes takdir ve zaten verimlilik ve is ile iliskili oldugunu seylerdir. Bir spor sisesi ancak ayni zamanda olumlu bir isik isinizi tasvir, ve saglik ve fitness ve temiz yasam önerebilirsiniz.

Promosyon Kalemler: Promosyon kalem, baskili olmasi çok ucuz olarak özellikle basarili promosyon ögelerdir. Bu kolayca büyük ölçüde sirketinizin giderleri artmaz hediye olarak uzak verilebilir anlamina gelir. Onlar cömert bir ve promosyon hediyeler vermek için gelemez biri olarak is görmek için baslangiç ??olarak bu daha sonra sirket için bireysel sevdiren. Ayni zamanda onlar da herkes bir sürü disinda kullanmak alabilirsiniz son derece pratik bir öge vardir. Yani sira alici mutlu bu da kullanilacak öge daha çok yapacak ve bu görülebilir olasiligi anlamina gelir – bir sey için bir baskasina isaret zaman ya da yanlislikla sirket logosu veya adi gösteren ve olacak bir not yapar Bu pazarlama büyük bir formu olacak. Bu arada kalem kayip gidebilir ya da çalinmasi ve / veya hediye olarak verilebilir. Bu promosyon hediye gidecek anlamina gelir, ve bu sadece toplam daha fazla kisi tarafindan görülebilir anlamina gelir.

Promosyon Giyim: promosyon giyim kalemler promosyon hediyeler baska son derece popüler biçimidir. Sahibi aslinda kendi arka veya ön üzerine giyerek sirket logosu brandishes olmasidir. Bir sirket normalde gömlek ya da araç (da sponsor denir) kendi logosu birisi öder nasil düsünmek, burada ücretsiz olarak bu olsun – ve çok yüzlerce kisi arasinda. Bu promosyon giyim ile Facebook ve baska bir yerde, videolari, fotograflarda, dolasiyor gördükleri olacak demektir. Yine promosyon giyim de asagi geçmis olsun muhtemeldir – satilan veya sadaka dükkan verilen – daha da ömrü ve göreceksiniz kisi sayisi uzatmak hangi.