promosyon karistirma gözlük hakkinda karmasik bir sey yok

Siz müsterilerine hitap ve is almak istiyorum. Sen kendi is tutmak ve isinizi basarili olmanin büyük bir parçasi oldugunu istediginiz onlara göstermek istiyorum. Müsteriler isiniz için basarili olmak için, size mal ve hizmet satin almak gerektigini biliyoruz. Peki, nasil bir kerelik müsteri sizden daha fazla satin alabilirim? Basit, sadece onlari promosyon ürünleri verir.

Birçok sirket promosyon ürün yolu takip etmez, ve bu talihsiz bir durumdur. Bunlar reklam ve gazete ilanlari gibi reklam çok para harcamak, ancak bu basarili garanti edilmez. Ancak, promosyon ürünleri vermek zaman, size gelecek yillar için is reklamini, müsteri ödüllendirmek degil sadece. Eger müsteriler basili karistirma gözlük gibi büyük bir promosyon hediye vermek, müsteri sadakati çimento ve çok önemlidir.

Eger müsteri karistirma gözlük verecek neden isteyebilir, neden sadece onlara bir gömlek vermek degil mi? Peki, bir gömlek sizinle is yapmak için müsterileri ödüllendirmek istediginizde is yapar, ama onlar da çalismaz. Ilk olarak, müsterilerin gibi olacak bir gömlek almak zorunda ve herkesin farkli tatlar vardir. Eger yanlis bir gömlek alirsaniz, sadece para israf ve sirket dolap içinden reklami degildir. Ancak, müsteri karistirma gözlük vermek, bunlari kullandiklari bir sey veriyoruz. Yani sira, karistirma gözlük öncelikle bir aksam yemegi parti sirasinda kullanilir. Bu nedenle, müsteri bu gözlük getirir zaman, onlar aksam yemegi partisine herkes için sirket reklamini yapiyorsunuz. Bu yillar ve yillar boyunca devam edebilir ve yüzlerce kisi sirket adi ve bu karisim gözlük logosunu görebilirsiniz. Size çok ucuz maliyet için tüm bu. Bile televizyon reklamlari yenebilir. Eger 50.000 kisi gördügünüz ticari bir 5.000 $ harcama Örnegin, o zaman tanitimi için kisi basina 10 $ geçirdim. Gözlük 10 $ harcama ve 500 kisi bir on yil içinde bu gözlük görmek, ancak o zaman kisi basina sadece iki kurus geçirdim. Bu mükemmel maliyet tasarrufu vardir.

Müsterilerinize uygun bir sekilde reklam çok önemlidir. Bu kalem için gömlek, müsterilerinize ögelerin çok çesitli alabilirsiniz, ama gerçekten paranin karsiligini en bang almak istiyorsaniz, sizin müsterileriniz kullandiklari bir sey verecektir. Bunun nedeni müsterilerinize daha fazla bir sey kullanmak, daha digerleri ve logo ve sirket adini almak daha yüz zaman göreceksiniz. Bu sadece dövmek olamaz reklam seklidir. Görüldügü gibi, hatta reklam promosyon hediyeler oldugunu potansiyel müsterileri basina maliyet yenemezsin. Eger basarili olmak için gidiyoruz, o zaman promosyon hediyeler sizin sirket için ihtiyaciniz vardir. Bu sadece müsterileri isletmenize getirmek ve sadakat tesvik etmek için en iyi yoldur.