standart tüm menüler olmalidir özellikleri

Eger bir restoran ya da bar menüleri yazdirmak her zaman zorunlu olan birçok standart özellikleri vardir. Bunlar baski menüler uygun bir yiyecek ve içecek kurulmasi için dogru çalistigindan emin olmak için menü baski dahil etmek ögrenmek gerekir seylerdir. Kendi gida is baslayan insanlar için bir rehber olarak, burada menüler her türlü için hakkinda bilmeniz gereken bes önemli standart özelliklerdir.

– Nem ve kir direnci – renk menüsünde önemli bir özelligi olarak önceliklerinde üstteki olmasi gereken bir sey nem ve kir dirençtir. Menüler çogu gida ve içecek maddeleri ile yakin olacaktir. Menüler riskleri islak veya üzerine dökülen yüksektir. Menü baski sürecinin baslangicinda da menülerde neme dayanikli kaplama ekleyerek bu hazirlanmak için deneyin.

Eger laminasyon, bunun için önemli bir bütçe hiçbir varsa menüler yapmak için en kolay sey olmalidir. Eger biraz daha fazla para varsa, menü yazdirma islemi baslarken uygulanabilir güzel neme dayanikli kaplamalar yatirim yapabilirsiniz. Durum ne olursa olsun, bu menüler islak veya kirli almazsiniz emin olun. Bu renkli menüler yeniden yazdirmayi size zaman ve para bir çok kaydedebilirsiniz gerekir.

– Kalin veya sert kagit – Tüm menüleri de kalin ve sert kagit basilmis olmalidir. Onlar çürük oldugu, menüler için raf kagidi kapali basit kullanamazsiniz. Onlar kat ve kolayca yok degil zor çünkü zor karton tipi kagit stoklari daha iyi. Bu iyi baski harcanan bu para kazanmak, daha da renk menü ömrünü uzatir.

– Mantiksal yiyecek ve içecek bölümleri – Tabii ki, tüm menüleri de mantiksal yiyecek ve içecek bölümleri olmalidir. Sadece rastgele sizin yemekleri asagi liste degildir. Bunlar meze, ana yemekler, tatlilar ve içecekler yemek asamaya bölünmesi gerekir. Diger restoran bile malzemeler ve pisirme sekline göre, daha da bu bölümlere her yemegin siniflandirilmasi ve içecek. Sürece yemekleri organizasyon mantiksal olarak, insanlar okumak için menü daha kolay bulabilirsiniz. Yani dogru bu gibi düzen menüleri emin olun.

– Yüksek çözünürlüklü, tam renkli fotograf – Menüler de her zaman yüksek çözünürlüklü kullanmalisiniz, içindeki yemekler ve içecekler dolu renkli fotograf. Çogu insan bir menü yemek de “bakmak”. Ve hemen hemen tüm yemekler onlar menüsünde bir resim varsa siparis edilen yüksek bir sans var. Net yüksek çözünürlüklü görüntüler kullanarak yemek daha nefis yapmak, bu daha da müsterileri etkilemek böylece. Bir her zaman görüntüleri ile maksimum etki elde etmek için kullanmak zorunluluktur nedeni budur.

– Özellestirilebilir alanlari – Son olarak, tüm menüler özellestirilebilir küçük orta alanda yarar. Bu menü ortasinda entegre bir seffaf plastik kol olabilir. Eger özel promosyon teklifleri ve yemekleri yeni tür koyabilirsiniz yerdir. Bu odaklanmak ve müsterilerinizle tanitimi için hangi yemekleri dikte için güç vererek, menü biraz esneklik verecek.

Büyük! Ben hemen hemen kendi menüler tüm bu ipuçlari içermektedir çalismalisiniz bu yana tüm bu hatirliyorum umuyoruz. Iyi sanslar!