üç kat brosürler, dogru katlayin emin olun

Üç kat brosürler is ve ürün veya sunmak zorunda oldugu hizmet tanitimi için harika bir yol olabilir. Eger kivrimlar düsünüyorsaniz Ancak, üç katli bir brosür baski bir meydan okuma biraz olabilir. Burada her seyin dogru, okur, ve kivrimlar yapmak için bilmeniz gereken budur.

dikkate elemanlari

Eger üç katli brosür tasarlarken, size kopya kat üzerinde çalisiyorsa, okumak zor olabilir akilda tutmak gerekir. Bir katlama makinesi kullaniyorsaniz ve bazi durumlarda, mürekkep diger tarafta bir izlenim birakacaktir. Bu nedenle, bu düzen tasarlarken bu yönleriyle dikkate almak önemlidir.

Sizin brosür kat nereye dikkat edilmesi gereken en önemli unsurdur. Unutmayin, kat kenarindan kat kenarina baski olamaz. Daha büyük proje olan, büyük marji oldugunu. Da katlanmamis brosür kagidi, geleneksel bir tabakasinin boyut ise, o zaman kenar ¼ inç ila 1/8 olmalidir. Geri kalan alan metin ve görüntüler için çalismak zorunda alandir.

Baski için bir Tri-kat Page Düzeni

Üç katli bir brosür katlandiginda biçimi nedeniyle, düzeni bulmaktan biraz zor olabilir. Bu kagit parçasi katlanarak bir görsel yardim gelismesine yardimci olur.

Üzerinde bir kagit hakki üçüncü katlayin. Daha sonra, bu üzerinde sol üçüncü kat. Bu üçte içine esit katlandiginda bir kagit, ya da alti sayfa toplam vermelidir. Simdi sayi sayfalari. Brosürün ön sayfasinda biridir. Bu açtiginizda, sayfa iki sol tarafi. Sag tarafinda açin ve orta sayfa üç olur. Sag taraftaki sayfasini dört olur. Katlanamayan sag tarafinda, ve üst sayfa 5 olur. Page 6 brosür gönderiyor eger posta tarafinda olacaktir arka orta vardir.

tasarim ipuçlari

Eger üç katli brosür düzenini anladim sonra, bunu tasarlamak gerekir. Orada tasarim yapmak için kullanabileceginiz yazilim programlari veya Microsoft Word gibi sütunlar için izin veren bir kelime islemci programi kullanabilirsiniz.

Eger brosür kendinizi tasarimi seçerseniz, size basili proje için yatay sayfa yönünü tercih emin olun. Daha sonra üç sütun olusturmak gerekir – bu çiktinin üç ayri sayfa olacaktir. Ön üç tarafi için bir ve arka üç tarafi için bir – bu brosür olusturmak için iki sayfa alacagini unutmayin. Kenar bosluklarini ayarlamak ve ise almak. Sayfalarinizi sizin istediginiz sekilde akmaya emin olmak için tasarimi sirasinda katlanmis sablon bakin. Bu nihai ürün ne istediginiz oldugundan emin olmak için kaba bir taslak kadar baski düsünebilirsiniz.

Bir kez brosürün tüm ögeleri tasarladik, bunu basili olmasi gerekir. Çevrimiçi yazicilar müsterilerinize göndermek için profesyonel görünümlü, tam renkli brosür olusturmak için olanak saglar.