virüs videolari – nasil yapabilecegimi

Virüs videolari tüm zamanlarin en büyük pazarlama kampanyalari bazi sorumlu olmustur. Virüs videolari zaman çok kisa bir süre içinde milyonlarca insanin önünde ürün veya hizmet almak için inanilmaz bir yetenegi var. Peki iyi bir viral video arkasinda ve nasil biri ile gelebilir?

Her seyden önce bir viral video ne bakmak gerekir. Bir viral video bir web sitesinde e-posta aldiginiz veya gördügünüz bu videolari biri oldugunu ileri diger insanlara. Bir noktada ya da baska, tüm internet üzerinden tur yapar. Banglades Boston Herkes Görüldügü ve hayret etti.

Bir viral video izlemek insanlarin dikkatini çekmek için vardir. Genellikle bir sey komik ya da akla hayale sigmaz bir sey ya bu. Bir viral video büyük bir örnek, birkaç yil önce o futbolcu ile biridir. O top ile hileler her türlü yaparak basladi ve tekrar tekrar büyük bir mesafeden gol sonrasi topu tekme ile takip. Ilk basta, bunu gerçek ya da degil emin degiliz. Gerçek ise, tamamen inanilmaz. Sahte ise, yaklasik olarak sasirtici degil, ama yine de oldukça serin kamera hilesi. Daha sonra Nike Bu videoyu ile geldi kesfedildi.

Bir viral video gibi bazi tamamen sasirtici bilgisayar grafik görüntü olmak zorunda olmasa da, orijinal olmak zorunda. Bu virüs videolari ile büyük bir seydir. Birisi önce gördü, onlar kendi arkadaslarina aktarmak için gitmiyoruz.

Iyi bir viral video için önemli insanlarin onlarin arkadaslari için geçmek istiyorum yapmak zorunda olmasidir. Onlari o ileri göndermek istediginiz yapmak zorunda. Onlara bunu yapmak için zorlayamaz, ama istiyorum zorunda. Bazen bu oldukça zor olabilir. Aslinda, birçok kisi basarili olamadi Video sonra video neden olabilir. Ancak, sadece is büyük bir basari yapmak için viral olacak bir video alir. Neredeyse internet piyango kazanan gibi. Dogru Video olusturursaniz, web siteniz için trafik bir ates firtinasi olusturabilirsiniz. Herkes herhangi bir is can damari trafik oldugunu bilir.

Çok güzel bir kavram olmanin yani sira, video web siteniz hakkinda kisa bir bölüm olmasi gerekiyor. Sadece herhangi bir web sitesi adresi olmadan çok güzel bir video yapmak, hiç kimse sadece tanik inanilmaz video sonucunda web sitenizi ziyaret etmek bilir. Bu nedenle videoda bir noktada ekranda web sitesi adresi koymak gerekir. Genellikle videonun sonunda onlarin dikkatini ele verdik sonra koymak için en iyi yerdir.

Eger yarasa kapali bir viral video sag olusturmazsaniz, cesareti olmayin. Sonunda çalisiyor ve devam, sadece tüm virüs videolari sona erdirmek için viral video rastlarsaniz olabilir.

Bu ücretsiz video online pazarlama makale http://www.mehype.com tarafindan getirilir