8,5 x 11 baski 10.000 brosürler daha düsük fiyatlar

8,5 x 11 baski Renk 10000 brosürler ile Say It! Brosürler çok bir reklam kampanyasinda önemli bir rol oynamaktadir. Onlar müsteri farkindaligi artirma denenmis ve test edilmis sekilde, ve hatta sosyal medya pazarlama dijital çagda, hala çok etkilidir. En iyi brosür göz çekici ve müsteriler okumaya tesvik, görsel bir yumruk paketi. Bu bir sürü brosür ve size metin ve grafik kullanma seklinizi düzenini asagi gelir ise, bu rengi de çok güçlü bir faktördür itiraf etmeliyim. Bu maliyetleri azaltmak ve sadece pazarlama için brosür tek bir basili kopya fotokopileri kullanmak için cazip, ama ucuz kagit üzerinde bir gevsek, siyah beyaz kopyalama pek sirketinizin satmak için çekici bir yoludur olabilir.

Eger dogru kartlariniz oyundan varsa, minimum maliyetle 8,5 x 11 baski büyük bir renk 10000 brosürler ile maksimum etki elde edebilirsiniz. Hatta bir yazici için çevresinde alisveris baslamadan önce Kisisel Tasarim Sablonlari ve CYMK Renk Düzenleri kullanin, size brosür tasarimi üzerinde çalisiyor. Brosür içine katlanabilir kaç panel ve tam olarak nasil katlanir olur – – Bu seçtiginiz brosür biçimi için bir sablon çalismak için iyi bir fikirdir Yazicinin birkaç gün geri ayarlayabilirsiniz Suna katlama booboos önlemek için. Kolayca sablonlari online bulabilirsiniz:. Bu gibi bos dikdörtgenler kadar basit bu metin yazin ve kendi birkaç resim saglamak için sadece gerekli ayrildigi marjlari ve hatta karmasik desenleri olabilir

Sizin brosür üzerinde çalisirken, bu basili olsun bilgisayarinizin ekraninda görünür ne çok farkli görünecegini dikkat etmek önemlidir. Baski makineleri her zaman CMYK (mavi, kirmizi, sari, siyah) renk semalari kullanirken izler genellikle (kirmizi, yesil, mavi) RGB formatinda seyleri göstermek, yakti olmanin yani sira, olmasidir. Eger renk 8,5 x 11 baski 10000 brosür için tasarim üzerinde çalisirken bir CMYK düzeni geçerek kötü boyama sürprizler kendinizi kaydedin. 8,5 x 11, tabii ki, kesinlikle gereklidir baski da 10000 brosür için mükemmel bir yazici bulma Mükemmel Yazici bulun. Bunu önceki müsterilerden parlayan elestiriler aldi ve para için olaganüstü deger sunan bir sirket için bakmak istersiniz.

Sicak Baski ABD bir deneyin kesinlikle deger: Onlar 2006 yilindan bu yana baski isinde oldum ve pek sikayet bir sey müsterilerine verdik. Bu, bos bir düzeltme yapmaniza olanak saglar ve ayni zamanda yazicinin is yerinde bir göz atalim olacaktir. Zaman var ise, bir yazici size Yazdirmayi baslatmak için onlari devam isareti vermeden önce üzerinde bakabilirsiniz basili brosür bir kaniti (genellikle PDF formatinda e-posta üzerinden, ama çok zor disari kopyalar bazi posta) gönderecegiz. Erken baslayan da size baski ve dagitim kostu zaman yazicilar ücret ilave ücret kurtaracak.