dürüst bir brosür ne var

Pazarlama olumlu bir tasima gelince onun kollari hileler bir yeri vardir ve hedef kitleye mesaj kapli. Bazi sekillerde ugursuz geliyor, ama biz bu arsa arkasindaki nedeni arasinda kolayca ve hizli bir sekilde mesaji almak için oldugu gerçegini inkar edemez ragmen. Hepimiz iyi mesajlar daha kabul edilir gibi kötü olanlar daha hizli yayildi biliyorum. Ve bir 20 sayfalik brosür baski veya primetime tv, her pazarlama kampanyasi için amaci bir 30 saniyelik ticari olmasi tercih olup olmadigini olumlu bir sey söylemektir.

Ama bir dakika bekleyin. Bugünlerde yasiyoruz ekonomik krizle birlikte, genel olarak insanlar pazarlama dünyasinin yollari akillica hale gelmektedir. Degil mutlulugunuz üzerinde amortisör, ama birçok tüketici artik inanmayarak ile her seyi aliyor. Birçok müsteri ve potansiyel biz perspektif içinde onlari beslemek tüm bu bilgileri bakiyoruz. Bu, pahali bir brosür baski saglayicinin yardimi ile parlak renkler ile brosür yazdirirken bile, yine de biz insanlar bizim teklif denemek için alabilirsiniz anlamina gelmez anlamina gelir.

Insanlar bizim pazarlama yollari akillica hale gelmektedir. Çok fazla kaynaklarimizi bu nedenle sadece biz onlari istediginiz sekilde çalismiyor pazarlama kampanyalarina israf edilmektedir. Çok fazla pazarlama stratejileri iletisim hedefimiz müsterilerimize bizi düsünmeye almak için önemli zaman iletisim kurmak için basarisiz. Biz iletisim departmaninda sefil basarisiz bir parlak ve olumlu bir imaj genelinde alma konusunda çok fazla agirlik koymak çünkü çogumuz basarisiz. Biz dürüst ve hedef kitleye bu nedenle güvenilir oldugu sefil basarisiz.

Bu bizim en yaygin hata – biz, gerçekleri örtbas baski brosür ya da baska bir teminat, sadece bu yüzden bizim sirket için daha parlak bir profil ile hedef müsteri saglayabilir zaman olmaya çalisin. Biz çok yol bizim is için olabildigince olusturmak istedim çünkü biz dogruyu söylüyor unutun. Biz müsterilerimizin bize olumlu bir izlenim var böyle bir sekilde kendimizi pozisyon eger birkaç gerçekleri kapli ortaya koyarsaniz artik önemli degil. Bizim için alt satirinda onlara teklif dikkate elde etmektir.

Sorun o zaman bizim teklif teklif nasil degil, ama biz hedefimiz müsterilerimize, hem de kelimelerin miktarini saglamak bilgi türünü kaynaklanmaktadir. Çok fazla kelime bizim hedef kitleye karisiklik ve oyalama neden olur. Bizim mesaj – çok gereksiz ayrintilari asili ile, hedef okuyucu sadece bu yüzden bizim brosür baski dönüm noktasi alabilirsiniz hepsi eleme bir güçlük çekiyoruz.

Burada mesele sudur – Dogruyu ya da söylüyorsun eger insanlar söyleyebilir. Sözlerin yeterlilik ve önem okuyucularin ikna etmeye çalisiyor parlak etmeyin. Sadece onlara dogruyu söyle. Bir degisiklik için dürüst olun. Ve onlarin ihtiyaç ve istedigi için güvenebileceginiz olmadigini kendileri için karar verelim.