neden kesme çikartmalar öne ölmek

Kesim çikartmalar Eger pazarlama dolar için daha fazla getiri elde yani, çok çekici ve son derece özellestirilebilir Die. Sizin etiket yazici mevcut olabilir birçok temel sekiller varken, logo veya diger tasarim kullanarak özel bir sekil olusturma seçenegi olabilir.

Standart dikdörtgen sekli ile karsilastirildiginda, ölmek kesim etiketler dikkat çekiyor ve pazarlama için daha etkili. Göz alici çikartmalar görüntülenecek olasiligi daha yüksektir, ki daha fazla insan sirketinizin marka göreceksiniz anlamina gelir.

etiket sekli

Sizin kalip kesim etiketler ön plana çikaran en önemli faktörlerden biri sekli. Birçok sekil ürünlerin belli bir kategori ile bir anlik iliski var. Örnegin, bir sörf tahtasi sörf, plaj ve yaz ile iliskili olacaktir. Öte yandan, bir elmas veya halka seklinde izleyici taki düsünmek neden olur. Bu okuyucu bile etiket canlandiran bu slogani veya diger bilgileri okur önce bir mesaj iletmek için izin verebilirsiniz. Çogu insan sadece bir etiket göz gezdirmek ve analiz etmek için zaman almayacaktir çünkü bu iliski, çok önemli olabilir.

etiket renk

Sizin kalip kesim etiket seklinde ötesinde, dikkate alinmasi gereken baska bir sey kullanmak istediginiz renktir. Renkler bir etiket göze yardimci olabilir ve ayni zamanda müsteriye belli bir duygu ya da duygu tasvir yardimci olabilir. Yesil sik sik çevre dostu ima, mavi sakin ve geri koydu ve kirmizilar tutkulu. Eger logo kullaniyorsaniz, o zaman istemi marka bilinirligi için de etiket içine bu renkler dahil etmek isteyeceksiniz.

etiket baski ipuçlari

Sizin kalip kesim etiket ön plana çikaran birçok faktör bir arada, ve baslangiç ??için bazi ipuçlari Buradasiniz:

• logo seklini kullanin. Sizin kalip kesim etiket sekli her zaman is ile ilgili olmalidir beri Eger sirket uygun açik bir sekil yoksa, logo sekli kullanin. Bu marka tanima güçlendirmek için yardimci olur.

• temelleri ile sopa. , Geometrik dogal ve soyut – üç temel tipi gelir keser Die. Geometrik daireler ve üçgenler gibi iyi bilinen sekillerdir. Dogal sekiller bir yaprak ya da bir çiçek olabilir. Soyut sekiller kolay gibi engelli alanlarda belirler tekerlekli sandalye sembolü olarak, onlar sembolize ne taninir. Eger fikirlerin kisa çalistiriyorsaniz, onlar stok olabilir seçenekleri hakkinda etiket baski sirketi konusun.

• Renkler rahatsiz degil, vurgulamak gerekir. Dört renkli baski islemi inanilmaz çikartmalar yol açabilir, ancak bu orijinal mesajdan uzaklastirdigina ki etiket için çok renk eklemek istemiyorum. Bazi durumlarda, sadece bir ya da iki renk kullanarak mesajinizi genelinde almak için gibi etkili olacaktir.

Unutmayin, bir etiket izleyici bir bakis ve çok daha fazla alacagi tahmin ediliyor. Böylece, ayni hizla taninan ve anlasilabilir bir tasarim bulmak gerekir.