Bir itiraz bosanma davasi yargilama sürecinde

Bir bosanma iki esler arasinda tartismali ve arabuluculuk çabalarina ragmen mahkeme yerlesim disi bir ile çözmezse durumda, ile durum mahkemeye gitmek olasidir. Durusmada yetki ve deneyimi ile durum isleyebilir birkaç derece yetkin San Francisco Bosanma avukatlari vardir. Yargiç disari büyü kadar Ama öyle bile olsa, bir durumda mahkemeye gittiginde, kimse nihai sonucu bilir.

Diger tarafin avukati da kendi uzmanlik ve deneyim ve müsteri adina taahhüt altinda tahmin olmamalidir. Her iki avukatlari durusmada en iyi argümanlari kullanmak ve mahkeme gözleri önünde kendi halinde güçlendirmek için iyice taniklari inceleyecegiz. Çesitli San Francisco Bosanma hukuk firmalari yüksek bir itibar ve davanin mahkemeye gittiginde müsterileri için vakalarin çogunda kazanma geçmis sicili var.

Deneme genellikle iki es, yargiç, yüksek lisans, hakem veya davayla ilgili bilgi sahip bu tür diger kisinin temsil eden avukatlarin varligi ile isaretlenir. Bu bilgiler, tanik ifadesi seklinde saglanmaktadir.

Genellikle deneme bosanma eylem mahkemede açilmisti tarihinden itibaren en az bir yil veya daha fazla baslayamaz. Bu kadar uzun bir süre bir isitme olarak bilinen birkaç kisa mahkeme islemleri ile birlikte, önce deneme için diger formalitelerin tüketilmektedir. Bu kisa durusma durusma devam ederken bu çocuklarin geçici velayetini gibi acil durumlarda çözmek için yapilir. Böyle bir isitme da bir deneme hazirlik sirasinda ortaya çikan herhangi bir hukuki sorunu gidermek için gerekebilir.

Durusma sonunda hakim, ana, yargiç ya da baska bir isitme subay huzurunda yapilacaktir. Deneme bunlar genel durumda görmek ve nasil kendi halinde savunarak devam etmek niyetinde nasil bir taslak vermek için kendi açilis konusmasinda yapma her iki tarafin da avukatlari ile açilir.

Her iki tarafta açilis konusmalarinin tamamlandiktan sonra, bosanma davasi bir dilekçe veya baslatici argümanlar yan sunmak için ilk sansi elde edecek. Bu hâkimin huzurunda tanik kutusuna onlari arayarak taniklarin dogrudan muayene ile baslar.

Genel bir kural olarak, bir istemci temsil eden avukat istemciden önde gelen soru sormak degil, bu nedenle davaya yaniltici bir yön vermek için degil. Bu nedenle, avukat ve istemci önceden her seyi paylasmak zorunda olmasi büyük önem tasimaktadir ve kendi halinde ortak bir anlayisa sahip olmalidir. Istemci ve diger taniklarin sira sira önde gelen sorular içerebilir diger tarafin avukatinin çapraz inceleme ele almaya hazir olmalidir.