bir web sitesi ile isinizi tesvik

Bir web sitesi olan bir ev is olan en önemli parçalarindan biridir. Web sitesi yapildiktan sonra, web sitesi tesvik yapmaniz gereken bir sonraki adim, birçok insan sadece kendinize web bakarak olarak almak istiyorum. Web sitesi trafigini olmadan, daha az müsteri ve daha az satis yol açabilir. Web siteleri sirket ve ürün hakkinda müsteri ve olmayan müsterileri bilgilendirmek için anahtardir.

Ilk ve bazen web sitesi tanitim en önemli adimdir ilk Internet üzerinde ana dizinleri yer almak için. Bu dizinler Yahoo, Ask, MSN ve Google içerir. Amaç web sitenizin en üst listelenen öge sahip olmaktir zaman ürün için arama, ürün veya sirket benzer bir sey. Anahtar kelimeler Bunun yapiminda önemli bir parçasidir. Dogru anahtar kelimeleri seçmek, bu arama sayfalarinda yüksek rütbe ve müsterilerin web sitesi ve satiyoruz ürün veya hizmet bulmak için daha kolay olacaktir.

Anahtar kelimelerinizi arama motoru en iyi sonucu olarak geldi olmasi ile birlikte, bu arama motorlarinin çogu da size arama motorunun bazi reklam bölümlerde listelenen böylece onlari ödemek için izin verir. Bu ancak genellikle özel bir sütunda siteye arama sonuçlari ile ayni bölümünde görünmeyecektir bilinmektedir olsun. Bu tiklama pazarlama basina ödeme olarak bilinen ve bu baglantiyi her zaman dizin tiklandiginda bir ücret ödemek zorunda kalacak.

Web sitenizi tanitmak için bir baska büyük yol kulaktan kulaga geçer. Eger sokakta gördügünüz arkadaslariniz, insanlar, herkes söyle. Bu bir zincir etkisi olabilir ve kisinin web sitesi ve ürün seviyor, onlar daha fazla trafik ve umarim daha fazla müsteri olusturur onlarin arkadaslari anladi. Bunu yapmak için diger yollari hedef müsterileri ziyaret ve web sitesi hakkinda onlara çevrimiçi topluluklar ve forumlar ziyaret ediyor.

Ayrica, web sitenizin tanitimi için mevcut en ileri yöntemleri kullanabilirsiniz. Podcast inanilmaz derecede popüler olan ve web sitenize ve satiyoruz yeni ürünler hakkinda precuts ve güncellestirme insanlar tanitimi için bir yer olarak kullanabilirsiniz. YouTube aslinda ücretsiz reklam ve diger video bilgilerini yükleyebilirsiniz bir kamu yayin istasyonu gibi davranan baska bir harika bir yerdir.

Web siteleri, artik ev ya da bir sirket bir is için gereklidir. Ancak, web siteleri kendilerini tesvik yok, trafik olusturmak ve is hakkinda kelime çikmak sizin için mevcut tüm seçeneklerin farkinda olmak gerekir bu yüzden.