gösterisi promosyonlar ticaret

Geleneksel reklam ve asagida line faaliyetler, kurulus ve tüzel kisiler ile birlikte kendi ürün ya da marka için maksimum geri çagirma yaratmak amaciyla ticari fuarlar yatirim gerektigini gerçeklestirmek için geldim. Bir fuar katilan çesitli faydalari vardir. Bunlardan bazilari sunlardir:

Bir fuar üretici satin alma kararlari yapacak çok insanlarla etkilesim dogrudan bir platform sunuyor. Sirketlerin çogu satin alma yöneticileri tek çati altinda ürün ve hizmetleri, tüm genis bir yelpazede degerlendirmek amaciyla bu ticaret katilmak için bir noktaya kendi ihtiyaçlarina uygun gösterir olun. Onlari sunar, zaman bir kismini satis personeli ile düzenli toplantilar tüm bu sirketlerin hiç olabilir olusturur. Bu da ticari fuarlar ziyaret nedeni ise, ürün veya hizmet de fuar görücüye gerektigini açik degil mi?

Iki, fuarlar tüm üreticiler bir oyun alani sunuyor. Bazi üreticiler çok daha iyi tezgahlari ve görüntüler ile büyük bosluk gibi Tabii ki bu gibi görünmeyebilir, ancak geleneksel rakip yapmak için mümkün olan en iyi bilgi ile son kullaniciya sunmak için bir araya geldigini tüm kalbinde, bir fuar oldugunu bir satin alma karar.

Üç, ticari fuarlar, odakli hedef ve bir satin alma karar vermek için zihin en iyi çerçeve içinde bir hazir kitle ile üreticileri, özellikle nispeten bilinmeyen olanlar, saglar. Bildigim kadariyla hedefli reklamcilik gider gibi, bir fuar ile çok hedef kitleye ulasmak için en etkili yoldur.

Bir fuar da gösteriler için izin verir. Geleneksel baski reklam interaktif ve televizyonda gösteriler gerçekten pahali ve yatirim deger olabilecek gösteren degildir. Ama bir fuar, bir gösteriler neredeyse bir ön kosuldur. Hala katilma firsati vardi agir bir machinety fuar hatirliyorum. Bir yandan, Ingersoll-Rand kazma, geri çapa ve damperli kamyonlar yelpazesini ile yoktu. Öte yandan, tirtil ekipman kendi ‘Katalizör yelpazesi ile oldu. Baska bir yerde, Komatsu kendi state-of-the-art ekipman dizilmis vardi. , Ekranda tüm bu ekipman görmek için güçlü olmak onlar için olusturulan bu gerçek görevleri yerine sadece bana verdi, ama orada diger satin alma yöneticileri unutulmaz bir gösteri. Bir karar almak için zaman geldi, bizim kisisel tercihleri ??toplama herhangi bir sorun vardi emin olabilirsiniz!

Ancak tüm ticari fuarlar etkilidir. Biz birkaç fly-by-gece operatörleri fuar sektöründe girdiginiz Yasadigim rekabetçi dünyasinda üzücü bir parçasidir. Hizli bir kova yapmak için disari, bu vicdansiz operatörleri denemek ve ne bir üne sahip etkinlik ve fuarlar düzenlemek, ne de biri ile üreticileri çekmek. Sonuç olarak, bu fuarlar zaman, para ve çaba yatirim saf üreticileri, bir çok kaybedersiniz. Bu operatörlerin açik kalmak için en iyi yolu kanitlanmis bir sicili var fuar organizatörleri ile sopa olan, güvenilir ve ölçülebilir hizmet sunmak.

Ulusal Ticaret Productions ve Amerika (www.tsea.org) en Fuari Katilimci Dernegi gibi online ve offline kuruluslari size ticari fuarlar yaptiginiz yatirimdan maksimum degeri nasil alabilirim birkaç ipuçlari ve yönergeler sunuyor. Kuruluslari ve ticari fuarlar ve ticaret olaylar isletmeler ile ilgili bireyler baglayarak, bu dernekler her üye tüm üyelerin kolektif deneyimlerinden ögrenecekleri bagli bir fuar katilimci dünyasinda saglar. Uygulanabilir ya da gerekli, yerel subeler de var ve yerel ölçekte sergiler için ayni hizmet nerede. Bu dernekler sunan basit yönergeleri takip edersen Sen yanlis olamaz.