kartpostal üretiminde yer alan baski islemleri nelerdir

Kartpostallar reklam ve promosyon açisindan zaman test standi kanitlanmis olmustu. Önemli ölçüde reklam, is cevap, kupon kartlar, davetiyeler ve tebrik kartlari için bir malzeme ideal bir olarak kullanilmistir. Promosyonlar için bunlari kullanarak çok daha yüksek yanit oranlari kazaniyor destekli vardi.

Hepimiz kartpostal is getirebilir ne farkindayiz. Bu iyi bir isim kurmak ve piyasada taninan is yapabilirsiniz. Bu is için konusmak ve sirket bir cephe görüntüsü olarak hizmet beri, profesyonel kalitede sahip olmalidir.

Teknolojik ilerleme ile yapti çünkü kartpostal üretimi için ilgili üretim artik bir sorundur. Fazla sirket pazarda taleplerini karsilamak için hizli baski hizmetleri saglamistir.

Baski teknolojisindeki gelisme ile biz son derece yarar degil gerçegi hiçbir zaman inkâr edemez. Biz verimli bize verilen tarihler elde etmek karsilamak ve her zaman en kisa sürede onlara ihtiyaciniz olan bir kartpostal baski ile gelip bir sekilde yararlanilir.

Kullanmak ne bir fikir varsa kartpostal baski ile yer almak, süreç kolaydir. Ya dijital baski için gidip ofset baski olabilir.

Bu baski islemleri için giderseniz farklar Simdi nelerdir?

Dijital baski aslinda baski sefer kisa dönüs için hizli baski islemi saglamak için cevap vardi. Üzerine basilmis kartpostallar mürekkep püskürtmeli bilgisayarlar için ideal bir hisse senedi kullanir. Baski isleri için kullanilan hisse senedi bir 12pt parlak stok kullanir. Gerçeklestirme süresi ile ilgili bu sürecin kaniti aldiktan sonra 1 ila 2 gün maddi çalisabilirsiniz. Dijital baski kapasitesi sadece 1000 adet kadar baski için çalisabilir.

Ofset baski yazicilar su anda kullanmakta oldugunuz çok yaygin baski sürecidir. Bu kartpostal baski daha fazla sayida ihtiyaci olanlar için çok geçerlidir. Bu 25000 kopyaya kadar 1.000 kadar kopya yazdirabilirsiniz. Kullanilan kagit stoklari, daha dayanikli ve uzun ömürlü baski için 14pt parlak olan.

Hayir, onlarin fark nedir size sahip olmak istediginiz miktari türüne hala temelini kullandiginiz süreç önemli. Farkli süreçler üzerinde çalisabilir ama hepsi bir hedefe ulasmak hedefliyoruz – üretilen baski tür ile müsteri ihtiyacini karsilamak için.

Kartpostal baski için baski islemleri tek faktör üretiminde temelini degildir. Grafik tasarimcilar ve profesyonel baski kadroya eserleri el malzemenin gelistirilmesi ve basari için elinde.