Londra ise alim – nasil london en iyi yetenek almak için

Londra gibi bir sehirde, yetenek, bilgi, arzu, fikir ve büyük becerilere sahip bir sürü insan var. Bu kisilerin bazilari avukatlar, doktorlar, bilgisayar mühendisleri, moda tasarimcilari, güzellik, vb Sorun bu insanlar nerede nasil bir bilgi yok mu?

Ve bu ise sirketler için bir tekrarlayan bir sorundur. Her sirket kisilik, enerji, cosku ve gayretle birey için ariyor. Londra’daki en iyi yetenek almak için asagidakileri gerektirir:

• kati is ahlaki ile organize ve profesyonel bir is kurmak olsun. Sizin için çalisan insanlar sizinle ayni is ahlaki oldugundan emin olun.
• Eger ajansi reklam verebilirsiniz yollarindan biri bir web sayfasi haline getirmistir. Bu profesyonel bir görünüm ve bazi yazi yazmak için zaman alabilir. Hakkinda övünme etmeyin kendiniz-sadece dürüst olmak ve okuyun.
Eger personel ile ise alma ve is gibi yapacagiz • Eger iletisim kurmak gerekir. Herkes ne olup bittigini bilmek zorunda. Açikça kisinin türü, aradiginizi ekibinize tanimlamak, beceri ve kisinin sahip olmasi gereken karakter açiklar. Odakli ve kalite için arama olun. Bir sonraki Bill Gates gibi her Tom, Dick ve Harry kabul etmeyin.
• genel genellikle prestij ve kalite kaybina yol açar olmak. En iyi adaylar aramak için zaman ayirin varsa, en iyi adaylari çekecek.
• adaylar mülakat zaman, açik, samimi ve anlasilir olmasi. Netlik eksikligi her zaman size kötü yansitir ve ayrica aday kaybedersiniz.

Eger belirlemek potansiyel adaylar yaptiginizda, denemek ve tüm is yönlerini ve ne is teklifi iletisim. Onlari isin artilarini ve eksilerini söyle. Daha dürüst size kazanacagim daha fazla saygi vardir. Bu da yanlis aday ariyor harcadiginiz zamani azaltir olacaktir. Birçok ise sirketleri, medya, yerel is merkezleri ve diger kuruluslar araciligiyla yol almak. Yani bir ise alma olarak kendini kayit olun.

Son olarak bir ise temel ilke pazarlama oldugunu anlamak zorundadir. Temas her noktasi adi olusturur. Eger is olanaklari gönderme ve adaylar mülakat gitmek gibi, sirket kurma çalismalari devam etmektedir. Aday sonunda bir is alir ya da degil, her zaman ajansi pazar gerekir. Sizin erdemleri, dürüstlük, çaliskanlik ve siki çalisma ile kendinizi tanitin. Hevesli olun. Profesyonellik, çünkü kisi ise olabilir yarin, bugün ise birisi biri olabilir. Yani su oyun.