müzik indirme kurbaga elma yemek yapmak

Iyilik Hurricane Ernesto bir fiyasko oldu ederiz; Floridians kasirgalar bir mola ve bize geri kalani kesinlikle kasirga kapsama alani için hasret degildir hak ediyor. Bu firtina ölümü belli oldu gibi kablo haber ekipleri alternatif hikayeleri için sifreli olmali ve belki de bu istenir CNBC bu geçmis Sali SpiralFrog adinda yeni bir sirketin CEO’su ile bir röportaj hava için. Ben ilk basta çok dikkat etmedi, ama ICMediaDirect.com benim isinin bir parçasi bu yana hiçbiri simdi bulundugu üzerinden reklam sunmak niyetinde interaktif reklam ve SpiralFrog yeni yollar için uyanik kalan gerektirir, ben özel haber aldi.

SpiralFrog ilginç bir plani vardir ve reklam dolar faiz üreten tane internet dogru göç devam ediyor. Bu web merkezli sirket, reklam ücretleri aslinda son kullanicilar için ücretsiz müzik indirme navlun ödemek izin verir. SpiralFrog sadece, onlarin bütün katalog erisim için, bu yeni sirket için etkileyici bir feat Dünyanin en büyük müzik sirketi, Universal Music Group ile bir anlasma imzaladi. Apple, kendi ücret iTunes müzik ile, bu adamlar tarafindan tehdit olmali?

Bu görüsme Robin Kent sirasinda, sirketin CEO’su, o online reklam rüya fufilling üzerinde niyetinde oldugunu söyledi -, o daha fazla kez kullanilan bir ifade “unmonetizable para kazandirmak” için. Onun hirs hayran, ama bu görevi kolay yapilir daha söyledi kanitlayabilir.

Internetin son kullanicilara düsük maliyetli ve ücretsiz seçenekleri kesinlikle büyük medya sirketleri bosa gerekir. Internet deneyimi ücretsiz ve ücretli içerik arasindaki seçim bir zamanda ve tekrar zaman gösterir, son kullanicilar ücretsiz seçenegini seçin. Gerçek olamayacak kadar iyi SpiralFrog en sunan, daha sonra, var mi? Yani, ne sag, ücretsiz müzik için bir reklam ya da iki var? Ayrica, bu indirme% 100 yasal ve istenmeyen adware ve spyware ücretsiz olacak. Unutmayin, reklamlar “24” veya “Desperate Housewives” izlemeye bizi tutmuyorum.

Bu müthis gelebilir, ama burada zorluklar: Onlar Windows Media Audio (WMA) çesitli olacak ve SpiralFrog kullanicilarin kendi müzik kopyalarini yapmak mümkün olmayacaktir çünkü 1) Bu indirme iPod uyumlu olmayacaktir. 2) Downloaders kendi müzik için reklam aylik nöbetleri ile oturmak zorunda kalacak. 3) Bay Kent iTunes (böylece, SpiralFrog iTunes basarisi için dogrudan bir tehdit teskil etmez) ilgilenmez genç Internet-anlayisli kalabalik olarak onun hedef kitlenin tarif, ama anlayisli olmak tesadüf durumu ve bu zor hedefler degil ya, zorunlu reklam yoluyla oturup bakim olmayabilir. Zaten yasadisi ve sonucu olmadan ücretsiz müzik alabilirsiniz, bunlar reklam dinlemek için siraya olabilir.

Onlar ücretsiz ve yasal müzik indirme büyük stok gelir kosum çalisiyor olacak çünkü SpiralFrog ilerleme sekmeleri tutmak için Internet reklamciligi bizim için akillica olacaktir. Soru SpiralFrog kullanmak için önemli tesvikler degil disinclinations daha agir olacaktir edilir? Hafif basari sadece muhtemelen Microsoft, indirilebilir müzik alaninda Apple’in krallara layik paylasmak için meydan tesvik etmek için hizmet olabilir ise kaçak basari, Apple kendi basarili biçimini degistirmek zorunda kalacak anlamina gelebilir. Ve sonra SpiralFrog zaten yasadisi yüklemeler memnun olan bir kullanici kesimi sonra gitmis için hayal kirikligi içinde bir çalisma olacagi gerçek bir olasilik var. Bu izlemek ilginç olacak.