otopark ve güvenlik isaretleri uygulamalari nelerdir

Biz park ve güvenlik isaretleri ihtiyacimiz var oldukça açik görünse de, sen farkinda olmayabilir bu belirtileri çok kullanan var. Otopark isaretleri siparis olusturmak ve insan ve mal güvenligi için çok uygulamada kullanilmaktadir. Bu isaretler, devlet federal ya da özel mülkiyet düzenlemeleri, hem de otopark politikalari takip etmiyor sonuçlarini iletisim kurmak için kullanilir. Özel mülkiyet isaretleri sadece özel mülk sahipleri tarafindan yayinlanmistir ise eyalet ve federal düzenlenmis park ve güvenlik isaretleri, kasaba ya da belediyeler tarafindan yapilmaktadir.

park isaretleri ortak uygulamalari

Eyalet veya federal düzenlemelere iletisim Otopark güvenlik isaretleri genellikle isaretleri belirtilen ihlalleri ile iliskilidir. Iste birkaç park isaretleri örnekleri ve nerede bunlari bulabilirsiniz vardir.

Otobüs duraklari ve standlarda • Park isaretleri. Bu park isaretleri yatili ve otobüs kapali alma otobüs ve yolcular için bosluk saglamak için otobüs duraklarinda otoparktan araçlar yasak.
• Yükleme ve bölge otopark isaretleri bosaltma. Çogu zaman tesisleri yükleme ve bosaltma için belirlenen alanlar olacaktir. Bu alanlar yükleme ve bosaltma verimli ve güvenli bir sekilde gerçeklesecek, böylece açik kalmasi gerekir.
• Zaman siniri bölgesi park isaretleri
• Engelli veya özürlü park isaretleri binalara kolay erisim ihtiyaci bireyler için park yeri için rezervasyon için tasarlanmistir. Özürlü park düzenlemeleri ihlal eden herkes içeri bulundugu durumuna bagli olarak, 500 dolara kadar para cezasi olacak
“”, No Parking “Her Zaman” ya da baska bir park ile ilgili yol isaretleri Park Yeri Yok okumak • Yol isaretleri, kontrol trafik yardim ve otopark yönetmelikleri uygulamak. Çogu zaman, bu isaretler ihlal edenlere bir park bileti alacaksiniz.
• Yangin Lane / Bölge park isaretleri “Yangin Lane Park Yeri Yok” veya gibi kelimeler ile sari isaretlenmis belirli alanlarda park yasaklayan “Yangin Zon Park Yeri Yok.”
• Kontrollü park bölgeleri otopark ve güvenlik isaretleri emin kisitli park alanlari açik kalmasi için gerekli.

Orada park yeri ve güvenlik isaretleri farkli türde yüzlerce, ama hepsi ayni amaca hizmet ediyor. Bu park ve güvenlik isaretleri siparis olusturmak ve insan ve mal güvenligi tesvik. Otoparklar ve özel mülkiyet, sizin yollarda park isaretleri kullanarak, büyük ölçüde karisiklik, kazalari azaltmak ve insanlar yollar ve binalar için gereken erisim saglayabilirsiniz.