oyun alani tesviye

Kimse bir kabadayi seviyor … özellikle küçük isletme pazarlamacilar. Hiç bir agir siklet sampiyonu gelen yumruklar alarak küçük adam gibi hissettim ettiyseniz, ben neden bahsettigimi biliyorum. Büyük is, eldiven donned ve sayimi için küçük isletme bastirmak için bekliyor.

Ben iyi bir haber var! Bazen küçük adam kazanir. Heck, bu kolay degil ve bazen yakin bir çagri, ama bunu yaptiklarinda küçük çocuklar kazanmak ve yapmak … zafer tatli!

Eger sokakta kabadayi tarafindan tehdit ediliyoruz zaman ne yapabilirim?

1. Yarismasi’nda dikkatli bir göz atin
Her is kendi güçlü ve zayif yönleri vardir. Her iki farkinda olmak gerekir … rakiplerinizin güçlü noktalari ve gelistirilmesi oldukça açiktir yerleri.

2. esnek olmasi
Bunu engellemek için hazir böylece rakibinizin bir sonraki hareket yayin beklemeyin. Sen bir adim önde düsünmek var ve bir sonraki manevra zekâsi hazir ettik.

3. Biraz Judo kullanin
Basariyla Judo kullanmak büyük ve kasli olmak zorunda degilsiniz. Neden? Bu yolculuk onu için rakibin ivme kullanan bir sanat. Peki bir kampanya yatirim için binlerce dolar yoksa. Eger rekabet birinde binlerce yaptigi onlarca yatirim yapti oldugunuzda, dönüp kendi daha küçük bir kampanya ile hizli bir sekilde karsi hakkinda hizli yapmak mümkün olacak. O da onun yatirim çekilir veya boyunca devam, ama gevsek buhar olacak.

Seni tesvik olabilir rakiplerinizin hakkinda küçük bir sir size izin gidiyorum. Büyük isletmeler genellikle raflarinda dolgu ürünlerinin çok çesitli olmasina ragmen, genellikle derinligi yoktur.

Bu sekilde düsünün. Eger yerel magaza çalistirmak ve makyaj gelen kamp ekipmanlari kadar her seyi bulabilirsiniz. Bu sorun? Kendi ürünlerinin çok genis bir ürün yelpazesine yok … sansi vardir.

Bu hevesli bir outdoorsman iseniz piyasada sasirtici bir çesitlilik oldugunda, muhtemelen çadir iki ucuz markalar arasinda seçim memnun olmaz demektir. Tesiste açik ilgili magaza odaklanmis bir alanda daha az en genis ürün çesitliligi sunarak büyük magaza birden üzerine alabilir.

Küçük adam olmakla ilgili baska bir varlik, bu hizli dönüs yapmak daha kolay olmasidir. Hey, kaç yöneticileri hizli bir karar vermek için gelen yesil isik yakti almak gerekiyor? Bu bölgesel veya ulusal yönetimi belirli bir ürün için bir müsteriden bir istek göndermek için yerel bir magaza için gereken hafta düsünüyorsunuz? Evet, çok uzun!

Küçük bir isletme olarak, bir hafta içinde raflarda yeni bir ürün olabilir. Yeni bir çadir isteyen bir müsteri olsaydi, ben yaz almak için yarim bitene kadar beklemek tercih ediyorum.

Küçük adam olmak için pek çok yarar vardir. Yatarak zorbalik yapmayiz. Bunu sopa en iyi son olsun ve kazanan çikip için gerekenlere sahip.