pisirme ile çocuklar daha fazla vakit geçirmek

Bu tanimlama yapilir ve nasil çocuklar dekore nasil firin nasil çalistigini çocuklar deneyimi, saglayabilirsiniz. Çocuklar gün için küçük yardimcilari olabilir ve pismis güzellikler ölçüm, özellikle dekorasyon ve tadimi ile yardimci olabilir. Sadece onlarla degerli zaman harcama olmayacak ama ayni zamanda onlari birkaç ders ögretecegiz.

Çocuklarla pisirme zaman, yemek tarifleri okumak için onlara sorarak onlarin okuma yetenegi pratik yapabilirsiniz. Onlar ne bir sonraki adimdir ve Sen maddelerin ölçümleri ve ilgili dönüsümler ögreterek matematik hakkinda çocuklara ögretmek içeri madde ne koymak söyleyebilirim.

Bunlari güvenli ve uzak zarar tutmak için hatirlamak zorunda bu yüzden çocuklar pisirme bazi riskler ile gelecek. Her zaman firin kontrol etmek ve ondan çocuklari tutmali. Nasil çalisir çocuklara açiklamak degil, ayni zamanda tehlikeleri açiklar. Ögeleri koyarak ve iyi bir örnek olmak ve güvenli tutmak için eldivenler kullanmalidir firin ögeleri çekerken. Uzakta çok çocuklar biçak tutun. Her zaman önce güvenlik koymak unutmayin.

Ayrica her zaman mutfak temiz tutmak için hatirlamaniz gerekir. Sen mümkün oldugunca sik ellerini yikama ve bunu yapmak için dogru yolu göstermek için çocuklar ögretecegiz.
Çocuklarin hayal gücü onlari cupcakes ve kek için kendi dekorasyon olusturmak saglayarak yükselmesi. Onlarin sanatsal tarafi ortaya çikarmak ve onlari mümkün oldugunca yaratici olmaya tesvik olabilir. Onlar kek süslemeleri ve ilham saglamak için onlara örnek göstermek için kullanabileceginiz malzeme ile çocuklar saglayin. Muhtemelen mutlu onlar ile gelip süslemeleri ile sürpriz olacak.

Çocuklarla pisirme onlara bir ders ya da iki ögretmek olabilir ve ayni zamanda kalici anilar yaratacak ve bir gelenek baslatmak bile olabilir. Onlarla çocuklar ve pisirme ile kaliteli zaman geçirmek için her zaman önemlidir harika bir fikir. Eglenmek ve pisirme sirasinda onlari tesvik unutmayin. Bir patlama olmasi bu faaliyetin ana noktasidir.