tekrar baski kaybolmadan asla

Is kitapçik baski ve hatta katalog baski yatirim yapmaya karar verdiginde, kendinizi tüm baski sürecinde kaybolmadan bulabilirsiniz. Katalog veya kitapçik yazdirma adimlari kavram ve tipik isadami veya is kadin için yabanci olabilir terimleri içerir. Bu kavramlar bilmeden tüm baski sürecinde hatalar ve hatta hatalari yol açabilir. Bu yüzden isler baski hüküm ve fikirler kaybolmak asla önemlidir.

Size bunun olmasini önlemek için, kitapçik ya da katalog baski ortak sorulardan bazilari toplanan ve sizin için cevap asagi listeledik. Yazdirma basarisiz olmaz böylece ilgili önemli kavramlar size rehberlik gereken baski için bir astar olarak düsünün.

Kagit hisse senedi nedir?

Kagit stoku temelde kitapçik veya katalog üzerinde yazili olacak kagittir. Bu kagit sadece bir tür olmadigini biliyoruz tarafindan bilmeli. Farkli, kendi kalinligi, doku ve renk ile her vardir. Toplu olarak, bu farkli türde tüm “kagit stok” denir. Kagit stoklari çesitleri elbette farkli mal olacak. Bazi kalinligi ve doku degisen derecelerde, digerlerinden daha pahali olabilir. Tipik olarak, kalin, yumusak ve en parlak kaplamali kagit en iyi ve en pahali kagit stoku olacak.

Baglama teknikleri arasindaki fark nedir?

Simdi, baglama teknikleri açisindan aslinda aralarindan seçim yapabileceginiz birkaç türü vardir. Kendisini baglayici temelde tüm kitapçik veya katalog sayfalari bir araya geldigi yapma eylemi ifade eder. Bunu yapmak için çesitli yollar vardir. En iyi ve en pahali tür baski etkili bir bütün birim ya da kitap yapmak için farkli yapistirici kullanmak bu mükemmel baglama yöntemleri. Ancak baglayici daha ucuz türlü, halka baglayici, elyaf baglama ve dikis baglayici içerir. Bu süreçler temelde kitapçik baski veya katalog baski sayfalarina delik delme ve daha sonra bir halka, elyaf gibi bir araç kullanarak içeren ya da bir grup olarak birlikte sayfalari güvenli yürümek. Mükemmel baglama digerleri güvenilirligi degisen derecelerde de gelirken baglama en güvenli tür sunuyor. Sadece basili is için en iyi baglama dogru tür almak.

Ben tam renkli olarak her zaman yazdirmak gerekiyor mu?

Çogu durumda bu kitapçik ve kataloglar yazdirirken tam renkli baski önerilir. Bu resimler veya küçük-sanat ile gelen özellikle bu, onlari daha estetik hale getirir. Bir bütçe ise ancak, sadece kitapçik kapagi veya katalog kapak tam renkli gidip sonra sadece iç içerik olarak siyah ve beyaz gitmek isteyebilirsiniz. Yani temelde bütçenize tüm asagi kaynar, renkli baski veya not seçmek istiyorsaniz.

Nerede yazicilari bulmak için en iyi yerlerdir?

Yazicilari bulmak için en iyi yer çevrimiçi. Internet insanlar ülke genelinde istihdam edebilir farkli matbaa genis bir dizin sunuyor. Burada bile karsilastirmak ve farkli baski alintilar kontrast, ve tabii ki de tasarim yardim ve baski tavsiye gibi ekstra özellikler sunuyor dogru baski da bulabilirsiniz. Yani internet bakmak ve sadece bütçe ve amaciniz uygun en iyi seçin.

Büyük! Umarim kitapçik baski ve katalog baski sorularinizin çogu zaten yanitlandi. Tüm ragmen, baski farkli yönleri hakkinda sormak korkmayin. Yazicilar mecbur mutlu olacak ve size dogru bilgiler vermek. Ne yaptiginizi bilmek son derece baski sürecini hizlandirmak yardimci olacaktir.