web sitesi tasarimi – paket anlasma veya deger yemek!

Seni bilmiyorum, ama “paket anlasma” duyunca ben çesitli duyuyorum. Ben artan maliyetleri ile paket firsatlar farkli düzeylerde, duymak, benim varsayilan varsayim, her paket sürekli gelisen seçenekleri kendi seçim sunuyor olmasidir. Dogal olarak, ben de paketi önceki paketlerden elde edilen faydalar daha büyük bir miktarda içerir bekliyoruz.

Ama biliyor musun, ben yanlis olabilir. Belki çogu insan bir deger yemek çagirir bir paket anlasma dedigimiz, anlasmanin ana parçasi hemen ayni kalirken daha yüksek bir fiyata ürün ayni seçimi, miktari artan bazi yan faydalar ile. Ben yardim edemem, ancak ana iyilestirme mevcut sayfa sayisini gibi görünüyordu nerede web sitesi tasarimi paketleri sunulan birkaç site baktiktan sonra paketleri bu tür egilimi var düsünemiyorum.

Burada bir sey eksik?

Ben, ben sayfa sayisina göre sarj arkasindaki teori anladim hiç. Tamam, tabii, ben bir “hey, çalismalarinin minimum tutar için para maksimum miktarda kapmak izin” açisindan anladim, ama her zaman fiyatlandirma gerçekten oldukça keyfi yöntemi olarak bana vurdu. Web tasarimcilari bir düzen olusturmak için kullanabileceginiz araçlar muazzam bir çesitlilik var ki birden çok sayfa arasinda çalisir. CSS stil, php dosya fonksiyonlari, dinamik veritabani sayfasi olusturma, harici javascript dosyalari …

Belki de bir sey eksik. Belki bu web tasarimcilari sablon sistemleri kullaniyor. Bu mantikli olur. Böyle seyler sayfasi tarafindan sarj, lag yolu düpedüz makul ses baslar. Sadece bir web tasarimcisi aslinda web tasarimi birincil yöntem olarak bir sablon sistemi kullanma fikri etrafinda fikrimi kaydiramazsiniz. Ya da belki de tüm içerigi yazmalari beklenir? Yazili içerik için sayfa basina maliyeti mantikli olur. Kendimi olsa da, ben degil benim is için içerik yazmak ve web tasarimcisi biçimi, optimize ve yükleyin izin istiyorum.

Bu sadece sayfa sayisi uygun bir fiyatlandirma yöntemi degil gibi geliyor bana, ve bir web tasarim paketi birincil ölçekleme fayda olarak daha az uygun oldugu. Kodlama, içerik olusturma, veri girisi, e-ticaret, SEO karmasikligi … bir fiyatlandirma yapisi tabanina hepsi çok geçerli seyler. Harcanan saat takip etmek için bir yolu yoktur gerçegi degildi hatta saatlik daha mantikli olur.

, Benim önceki benzetme geri almak temel teklif alarak, daha fazla web sayfalari ekleyerek, ve bir paket anlasma arama burger için satin ama Fransiz yavru ödeme için ziyaretçi soran gibi geliyor bana. Bu yag ayni KDV hepsini sopa, ayni tuz atmak ayni karton hepsini koymak, ve bitti. Gida ile En azindan bir daha dolum yemek olsun. Ha, simdi sizin için bir benzetme var. Ek Web Sayfalari: Web Tasarim Paketleri # 1 Filler.