etiket baski uygun sekilde güç kelimeler kullanarak

Muhtemelen zaten etiket baski için güç kelimeler kullaniyoruz. Bu etiket baski için kolayca okurlarin gözleri yakalamak bu büyük kelimelerdir. Ancak, soru, gerçekten uygun sekilde güç kelimeler kullaniyorsunuz edilir? Dogru güç kelimeler için tasarim biçimlendirme? Sizin etiket baski bu karakterleri ve kelimeler için yeterli adalet yapiyor? Eger güç kelimeler uygun kullanmayi bilmiyorsaniz, o zaman bana bunu yapmak için nasil birkaç ipucu söyleyeyim.

• Dogru yazi tipi stili Toplama – Her seyden önce yazi tarzidir. Sizin etiket baski her zaman dogru yazi tipi stili ile dogru tasarima sahip olmalidir. Bu tabii ki sizin tam renkli çikartmalar tema tarafindan belirlenir. Ancak, çogu durumda, özellikle pazarlama etiket baski için, açik, basit ve büyük yazi tipi stilleri en iyisidir. Ayni zamanda insanlarin kolayca okuyabilirsiniz ise bu, kolayca fark edilebilir olanlardir. Sans serif gibi baslik yazi bir etiket baski yazi tipi stili için çok uygundur. Bu yüzden güç kelimeler için disari önce bu deneyin. Bunu etkisi sasiracaksiniz.

• dogru kelimeleri için dogru boyutlari kullanarak – Yazi tipi boyutu da çikartmalari için güç kelimeler önemli bir faktördür. Eger kelimeleri fark degil çok küçük istemiyorum yaparken, sözlerin gerçekten yeterli söyleme bu çok büyük istemiyorum. Güç kelime ve etiket baski için yazi tipi dogru boyutu elde etmek için, senin etiket ana baslik veya mesaj yarisi üçte ikisi için etiket büyüklügü olmasi gerektigini göstermektedir. Kelimeleri fark için ayni zamanda, ekstra bilgi için küçük bir bosluk verirken Bu, yeterli olacaktir.

• Güç kelimeleri daha fazla vurgu eklemek için, etki-Simdi özel bir mektup kullanarak, sag etiket baski ve tasarim kendi içinde bazi özel mektup efektler eklemek için aslinda iyidir. Kalin için biçimlendirme yazi ayar kadar basit bile gölgeler, renk felç, parlaklik efektleri ve bir sey gibi seyler ekleyerek büyük bir etkisi olabilir. Etiket printingand için güç kelimeler için bu etiketleri parlaklik ve oldukça hizli bir sekilde fark görmelisiniz bu etkileri kullanin. Tabii ki, bu özel mektup efektler kullanilirken uygun renk ve tema maç emin olun.

• baski-Son olarak etiket için özel mürekkepler kullanarak, etiket kendisini baski gidin. Eger etiket baski için özel baski mürekkepleri seçerseniz, aslinda bu mürekkep araciligiyla güç sözcükleri vurgulamak için yönetebilirsiniz. Metalik mürekkepler, glitter mürekkep veya özel parlak mürekkep gibi mürekkep hiç kimse gerçekten karsi koyabilir ki güç kelimeler için özel bir parilti ekleyin. Insanlar bu parlayan güç kelimeler için çekici olacaktir, ve umarim derinden onlar tarafindan vurdu alacak. Gerçekten güç kelimeler uzaktan fark olmak istiyorsaniz, etiket baski için özel mürekkepler yatirim deneyin.

Böylece sizin etiket baski için uygun güç sözcükleri kullanabilirsiniz nasil. Kelime çikartmalari için yeterli olmadigini unutmayin. Tam renkli etiket baski için bu güç kelimeler oldukça etkili kilan tasarimi bu özel bir sey olmali.