karakalem – 5 kolay adimda büyük bir sanatçi olmak

Karakalem bir konu okulda tüm çalismadir. Birçok insan çok daha sonra hayatinda kadar bu nazik ve ucuz ortamiyla iliskili zevkleri unutmak ve modern ve düzensiz toplumda, biz çizim ve bir hobi olarak resim almak için sadece çok mesgul oldugu için bu, bir gün için hirs bir haline kadar bizim yaraticilik zevk için daha fazla zaman kadar sanatçi geri brülör üzerinde yatiyor.

En basit seklinde karakalem kolayca düzenli uygulama yoluyla elde edilebilir çesitli teknikler vardir. Antremanlari bile asiri uzun olmasi gerekmez, ama bu daha kolay sanatçilar becerileri hizlandiracak gibi onlar tutarli olmalidir.

Gerçekten çok iyi bir sanatçi olmak için zaman ve sabir alir ve motivasyon uygulama zorunda. Ayrica basarili çizim için dogru yol üzerinde olacak asagidaki adimlari okumak gerektigi anlamina gelir:

1. Çizim zaman alir. Tüm süreci zevk edebilmek için yeterli zaman taniyin. Bir anda çizim biraz olusturmak ve çizim sekil almaya baslar büyüyen memnuniyetini hissediyorum. Kendinizi isinizi emilir olmasina izin, bu sonucu büyük bir fark yaratacak.

2. Ilk basta basit projeleri üstlenmek. Çok iddiali olmak için karakalem size umut vardi oldukça çikis yolu gelmiyor eger daha kötü hissetmenize neden olabilir. Tüm sanatsal odak ve teknigin büyük bir ihtiyaç, bu nedenle ögrenme sürecinde yatirim yapmaya hazirlar.

3. Kopyalarken, gerçek nesneye odaklanmak ve kendi çizim ayni gibi görünmüyor, bu daha az odaklanmis yapabilirsiniz olarak kendi çizim bakarak tutmuyorum.

4. Gölge ve sesi unutmayin ve bunun için kalem farkli gerekir. Bu karakalem küçük bir uygulama ile inanilmaz hale böylece bazi kaliteli kalem yatirim deger.

5. Son olarak, kendine inan. Büyük bir sanatçi olma yolunda ancak oldukça zor biridir; karakalem gerekli olan büyük beceri özveri ve kararlilik olmasidir.