katalog baski seçenekleri

Pazarlama dünyasi artik pek çok promosyon araçlari tarafindan yakalanir. Gün geçtikçe, daha fazla ve daha fazla araç en isletmelerin artan taleplerine karsilik için optimize edilmektedir. Ve rekabet güçlü büyüdükçe, çok daha etkili bir pazarlama plani için ihtiyaç vardir.

Bu, en çok pazarlamacilarin çok fazla harcamadan pazarlama kas insa etmek istiyorum bir gerçektir AOS. Bu ilerleyen bir is engelleyen gerçek bir sorundur. Ama artik endise. Kataloglar için günü kurtarmak için buradayiz.

Kataloglar farkli formatlarda mevcuttur. Onlar çok farkli sekillerde yazdirilir. Bu katalog baski üretiminde de kullanilan baski islemi ve ekipman olarak kullanilan malzemeler bagli olarak degisebilir bakin. Ayrica yazicinin baski müsterinin temel özellikleri ve yetenekleri etkilenebilir.

Meyvelerini katalog baski projeleri getirmek için kullanilan baski makineleri birçok türü vardir. Tabaka beslemeli basin ve web basin vardir. Orada, sözde heat-set web basin ve soguk-set web basin da AOS. Bu baski makineleri tüm harika yapilan tanitim kataloglari olusturulmasinda hayati bir rol oynar.

Simdi AOS baski makineleri tek tek tartismak, izin. Birincisi tabaka basin oldugunu. Bu, kagit tek tek sayfalari ayni anda basin içine beslenir bu nedenle levha beslenen adi AOS. Basin bir salyangoz hizinda çalistigi için bu yaklasimda, katalog sadece küçük miktarlarda üretilmektedir. Bu tür basin kullanilarak basilabilir katalog sayisi 50.000 kopya sadece sinirlidir. Bunun da ötesinde geçerli degildir.

Öte yandan, web baski kagit rulosu üzerine basar. Katalog kagit stoku her iki tarafina da baski kapasitesine sahip olan bazi web presler vardir. Bu, ayni anda yapilir. Bu nedenle basin bu tip, size katalog baski projelerin büyük hacimli yazdirabilirsiniz. Bu dergi ve broadsheets gibi baski isleri genellikle web pres kullanilarak üretilmektedir.

Heat-set web basin ve soguk-set web basin: Buna ek olarak, web basin daha iki ayrilir. Ne, ikisi arasindaki fark AOS?

Heat-set web basin genellikle baski dergi ve kataloglar için kullanilir biridir. Bu, isil olarak adlandirilan AoS basin üretimi sirasinda mürekkep kurutma için sorumlu bir isitma ünitesi içerdiginden. Basin Bu tür çok yüksek bir hizda baski yetenegine sahiptir.

Soguk-set Press, diger taraftan, bir isitma ünitesi içermeyen baski standart bir türüdür. Bu grubu, mürekkepler, havada kurumaya yapilir. Bu pres, yani sadece katalog küçük bir hacim üretilebilir isil web baski daha küçüktür.

Gerçekten de, özellikleri uygun seçeneklerin bir yeri vardir. Çogunlukla, bu seçenekler bu üstün katalog baski söz konusu oldugunda her müsterinin standart karsilamak üzere tasarlanmistir.