küçük isletme sahipleri bugün alicilar hakkinda bu bilmeniz gereken

Kelimenin tam anlamiyla, her gün benim küçük isletme bu çagri olsun;
“Merhaba, ben bu bölümü gerekir. Bunu var mi? Ben Houston Texas (ya da devlet yerde baska disinda) yasiyorum ve ben her yerde bulamiyorum”

Bu insanlar ben satmak ne satmak her yerde bulunabilir ürün içindir. Birçok herhangi bir yerel Wal-Mart bulunabilir.
Bu müsteri her yerde parçasi (veya baska bir öge) bulamiyorum dogrudur?
Bunun anlami No nerede ne senin ihtiyacini bulmak için bakmak için bilmiyorum olmasidir.

Peki, bana nasil buldunuz?
Basit. I i-N-t-e-R-N-E-t var.
Bir kelime tüketici türleri bir tedarikçi aramak için, ve ben açilir ilk yerlerden biri degilim. Evet!

Ben bir web sitesi var mi? Bayi sayisi Binlerce benim tam olarak ne satan bir web sitesi var. Ama kendi web sitesi “Web Sitesi Araf” bulunmaktadir. Eger dizinleri web sitenizin liste yoksa, bu arama motorlarina göndermek ve ikna edici Meta Tag Açiklamalari (bir arama çevrimiçi yapmak gördügünüz küçük reklamlar) yazmak, kimse web sitenizin göreceksiniz.

Yani insanlar online ariyorsunuz … disari devlet … kolayca kendi yerel Sari Sayfalar listelenen bulabilirsiniz seyler için.

Neden? Çok az insan Yellow Pages kullaniyor çünkü. Daha fazla çevrimiçi gidiyoruz.

Aslinda, tüketicilerin yerel olarak satilan ürünler için online ariyorsunuz edilir.
Bu bir uzantisi, tüketicilerin bir ürün hakkinda bilgi ton önce alabilirsiniz edilir
satin aldiklari … ve kim satin almak için karar.

Nasil bu bilgiler yarar saglar?

Onlarin kendi bilgi almak adam olabilir. Sadece size olan is ve sattiginiz ürün hakkinda kaliteli bilgi ton göndermek gerekir.
Simdi, düsünebilirsiniz ilk sey “Evet, onlar bilgi için bana pompa ve sonra baska bir yerde satin alacak” dir. Ve dogru oldugunu, bazi insanlar baska bir yerde satin sizden bilgi almak alirsiniz. Ne olmus yani? Bu size bir maliyeti yoktu. O zaman hiçbiri bosa.
Her hafta Insanlarin kendi kasabasinda ucuz satin olabilir seyler satin almak için benim perakende magaza durdurmak için 30 mil kadar sürücü var. Ama yazdigim yazi gördüm. Gibi su anda okumakta. Onlar benim web sitesinde video gördüm. Onlar bir podcast dinledim olabilir.

Insanlarin bilgi ariyorsaniz yerlerde bilgi veren gerekir. Sen, post video yazi yazmak, ya da podcast olusturabilirsiniz. Ayni bilgi almak ve farkli biçimlerde yayinlayabilirsiniz. Benim videolar sadece bana benim yazi okuyorsunuz. Benim podcast sadece benim videolardan ses vardir. Benim blog mesajlari yazilarimi daha kisa versiyonlari vardir.
Sadece yerel haftalik gazete reklam ile para kazanmak gün bir yakin geliyor.

Insanlar ihtiyaç duyduklari bilgileri bulmak için online alisveris vardir. Ya çevrimiçi satin almak veya yerel alisveris. Onlar rahat nerede Ama satin alacak. Yer senin oldugundan emin olun.