logolu etiketleri

Logolu Etiketler önemsiz gibi görünebilir ama onlar asgari ücreti marka görünürlügü sunan, gerçekten etkili pazarlama araçlardir. Yapistiricilarin Bu küçük yamalar her yerde görülür – araba, dizüstü bilgisayarlar, cep telefonlari, çanta, cam kapilar – Hiç bu kadar ustaca ve henüz çok basarili bir marka tesvik.

Logosu ya da sanat ile baskili Etiketler konferans ya da ticari fuarlarda bildiriler olarak kullanilabilir. El ilanlari aksine, özel yapistiricilar kolayca atilir olmayacak ve insanlar onlari tutmak için olasiligi daha yüksektir. Onlar etiket kampanyalari için büyük konum – sadece size izin konum yerlerde göndermeden emin olun. Logolu Etiketler düz ve hafif olmak, uygun dogrudan pazarlama araçlardir.

Yapistiricilar sinirli bir baski alani vardir, bu yüzden emin insanlar mesajinizi almak yapmak istiyorum. Logolu etiket kullanimini maksimize etmek için, kopyalama, boyut, slogan, sekil ve renk dikkat edin. Basit bir görünüm elde etmek için deneyin. Eger kopya insanlarin dikkatini uzak aktarmak istemiyorum, ama ayni zamanda onlari pazarlama mesaji ötesinde görmek ve tasarim için logo etiketleri takdir etmek istiyorum. Çikartmalar tam olarak yapma baska bir yolu bir logo ya da pazarlama mesaji ile geri basma etmektir. Yapistiricilar ‘arka her zaman disari atilir, ancak baski bir mesaj, iletisim bilgileri, ya da üzerinde bir teklif varsa, alicilarin bu etiketleri ikinci bir bakista vermek olasiligi daha yüksektir edilir.

Eger içi metin yazari ve tasarimci var Hayir ise, logo çikartmalari için yaratici çalisma taseron olabilir. Bu var sonra, Branders.com de modeller arasinda seçim baslayabilirsiniz. Siyah ve beyaz veya renkli kalici ve çikarilabilir yapistiricilar vardir. Resminizin uygun dogru sekli, boyutunu ve türünü seçin. Sitesinde, logo nasil görünecegini bir mockup olusturabilir. Mükemmel model seçimi ardindan itibaren kolay olacaktir.