piksel reklamlari ve DirectMatches

DirectMatches size mevcut araçlardan biri piksel reklamlardir. Eger site oturum açmis ve sayfanizin üst kisminda araç çubugu liste gördügünüzde, piksel reklamlar için bir sekme göreceksiniz. Sayfa 1 sadece adet ile yüklenir, bu nedenle 2. sayfa araya getirilmistir. Bir 3. sayfa sonunda kurulmus olup olmadigini ben sasirmam.

Simdi, bunu orada küçük piksel reklam koyarak gerçekten deger, reklamlarin bu büyük baraj ile bir merak olabilir? Herkes gerçekten göreceksiniz?

Muhtemelen en çok hizmeti ile size sunulan diger seyler ile karsilastirildiginda DirectMatches hizmet aranan, ama insanlar reklamlarini eklemeye devam degildir. Eger fare almak ve resimlere kaydirma eger, küçük bir kutu is ne söyler açilir. Bir sey pike benim ilgi, ben üzerine tiklayin istediginiz gidiyorum çünkü ben sahsen çok yararli. Hangi muhtemelen ayni yapmak istiyorum anlamina gelir.

Sizin piksel reklam ilaniyla son derece kolaydir. Eger eklenti piksel reklam üzerine tikladiginizda, (güzel ve resim ile renkli en iyi sekilde çalisir) görüntü ekleyin, URL (reklami tiklandiginda, bu web sitesine dogru gider) ekleyin, gidiyor bir baslik vermek ilgi çekmek, ve son olarak bir görüntü sekmesine açiklama vermek için (EN ÖNEMLI – büyüleyici yapmak ve daha fazla tiklama için bagli olacak – bu insanlar üzerindeki fare kaydirma zaman göreceksiniz açilan küçük kutu olacaktir).

En önemlisi – Yöneticiler 4 adet, Yöneticileri 3, Müsteriler 2 ve Ücretsiz 1 üye gönderebilirsiniz. Yani, seviye olursa olsun hiç, bir ilan olabilir. Yüksek düzeyini, büyük reklam hem de. Bu huge. Icra Yöneticileri, bir anda 8 kare, müsteriler 6 kareler ve Ücretsiz üyeleri 4 kareler 10 kareler sürebilir.

Dikkat çekmek için iki sey:
1. onlar ilan edilecektir önce tüm ilanlari DirectMatches tarafindan onaylanmalidir.
2. yeni bir tane bunu silmek gerekiyorsa, reklaminizi düzenleyip ekleyemezsiniz, bunu yapabilirsiniz