reklamlarinizi daha etkili hale

Reklamlar, diyorlar, bugün siir. Bir bakima, bu online seri ilanlar hakkinda söylenebilir.

Tabii ki, tipik bir reklam onlarin gösterisli görseller ve mesajin kaygan sunumu ile, daha karmasik isleri vardir. Ama seri ilanlar farkli bir biçimde de olsa, de reklamlardir. Ve siir gibi, seri ilanlar özlü ve anlamli olmalidir. Siir ya boyu ya da bir haiku gibi kisa açisindan epik benzeri olmasina ragmen, hiçbir kelime bosa edilmelidir. Onlar için ayrilan sinirli yer nedeniyle, ayni seri ilanlar hakkinda söylenebilir. Ve siirler oldugu gibi, bir seri ilan agri ürün veya hizmetin mükemmel bir resim sunulmaktadir gerekir.

Peki bir iyi yazilmis siir gibi açik ve özlü olarak bir seri ilan yapabilir?

Literatürde seklinde herhangi biri gibi, basliktaki ana dikkate alinmalidir. Bu, tüm sonra, ilk sey herkes görecek, böylece en iyi ilk izlenim yapmak zorunda. Bir cep telefonu satan varsa Örnegin, size reklam basligi bir cep telefonu satiyorsaniz söylemek yeterli degil. Bir potansiyel alici veya müsteri ilgisini çekmek için tam olmasi gerekir. Üzerinde model adi belirtiniz baslik ve ayni zamanda bir anahtar kelime ya da iki ekleyin. Bir ilgi alici örnegin, bir iPhone ariyor, o arama kutusuna “iPhone” olarak yazmaniz yeterlidir olmaz. O “ucuz iPhone” veya kullanabilirsiniz “en iyi ikinci el iPhone.”

, Söylemeye gerek yok dogru anahtar kelimeler kullanin. Degil mi zaman satiyoruz iPhone ucuz oldugunu söyleyerek hiçbir anlami yok.

Sonraki kadar açiklamasidir. Yine, o olmasi gereken dogru-ve herhangi bir tas tabiri caizse, bütün yollari birakmayin. Eger satiyoruz ürün veya hizmet bir daha çekici özelliklere sahip düsünüyorsaniz, fark edilmeyebilir izin vermeyin. Bu reklaminizi degil, insanlar o yok varsayilabilir. Bununla birlikte, kisa olmak zorundadir. Insanlar ürün veya hizmet açiklamasi, ne kadar well-yazili olursa olsun okuma zaman önemli miktarda harcama olmaz.

Kullanilmis ürün satarken, size göstermek için resim olsa bile, mümkün oldugunca açiklayici. Ürünün durumu, yani sira ikinci el boy nedeniyle herhangi bir potansiyel kusurlari açiklayin. Ürünün nane veya yakin nane durumda ise, söyleyin. Eger ilgili bilgileri saklamaya çalisiyorsaniz Aksi takdirde, bu gibi görünüyor.

Pek çok online uzmanlari varsa, web sitenize potansiyel müsterilere yönlendirmek için bir seri ilan kullanmak en iyisidir oldugunu söylüyorlar. Bu, dogru ve etkili olabilir, ancak en iyi çözüm aslinda arasinda yer alir. Reklam bir baglanti ekleyerek web sitesini tanitmak için bir araç olarak reklam kullanin. Ancak, sadece web sitesi promosyonlar için, promosyon bir ürün ve ürün açiklamasi sonunda web sitenize sadece bir baglanti için reklam kullanmak reklam kullanarak bir atik olacaktir. Bu etkili ve var etik-ve potansiyel müsterilerin diger ürün ve hizmetler görmenizi saglar.