twitter pazarlama – asamalarinda heyecan içinde sirket vitrin için kullanmak

Heyecan herhangi bir trafik kazip baslamadan önce Açikçasi, önce kaydolmaniz gerekir. Simdi git ve simdi bir hesap yapmak. Ama sistem fonksiyonu nasil çalisir?

Twitter insanlarin takip bir düzenleme ile çalisir ve size büyüleyici oldugunu düsünüyorum eger, seni takip ederim. Ne takip ediyor? Sadece Tweets olarak bilinen kendi güncellemeleri abone bütün oldugunu. Bu Tweets size güncellemeleri bulmak için Twitter’da oturum her zaman gösterirler.

Ve bu da, aslinda, bir sistemdir. Daha takipçileri 3 sey anlamina gelir takipçileri oluyor anahtari Yani:

1 – Muhtemelen daha fazla kisi Tweets okuma ve ürün, ilgili ve sonuçta bir alici olma olma.

2 – Ilaninizi fazla insan. Eger izleyen insanlar ilginç ya da onlarla bir baglanti oldugunu düsünüyorsaniz, o zaman onlar da size listeleyebilir. Bununla onlar sadece kendi up-to-dakikalik mesajlari okumak için filtre insanlarin bir grup yaratti.

3 – Gelismis arama motoru optimizasyonu. Ben herhangi bir kanit görmedim bile, bir kisi listelenir sayisini ve sayfanin page rank ile baglari takipçilerinin sayisi arasinda bir iliski oldugu açiktir. Dogal olarak, yüksek page rank daha sik Google’in size geliyor. Ve bu daha hizli ve daha sik Tweets listesi arama motorlari anlamina gelir. Ayrica, Twitter sayfasi web sitenize baglayabilirsiniz ve bu bazi arama motoru lehine vermelidir.

Yani takipçileri bollugu almak için anahtar nelerdir?

1 – heyecan verici olun ve düzenli olarak yazmak. Ayda bir kez yazarsaniz, Tweets müthis bilgilendirici olsa bile, insanlari bulmak ve bu nedenle takip etmek için birçok Tweets olmayacaktir. Eger saatte Tweet, ancak Tweets monoton Ayni sekilde, diger üyeler takip etmek tesvik edilmesi olasi degildir.

2 – kisi kendini izleyin. Kimseye takip etmiyorsaniz o zaman hesabinizi yönetilmeyen ve spam bakmaya gidiyor. Sizi takip kadar çok takip ariyorsun. Eger takip etmek isteyenler bularak yapabilirsiniz. Ayni hizmetleri hakkinda Tweeting insanlar aramak ve onlari takip ediyor ve kim onlari belirtilmistir kimin. Size iliskin ise, asagidaki baslatmak için bir amaci var,

Twitter en iyi sekilde alan diger ziyaretçiler igrenç bulamayacaginiz bir sekilde, takipçileri bir sürü elde ve servisi üzerinde teklifler kamuoyuna ilgilidir. Tweet heyecan verici bilgi güncellemeler çok ve basari iyi bir miktar olmalidir. Ama spam dolgu ile hesap doldurmak için gitmez. Sistem ve takipçileri hizla yakalayacak ve kullanmak bir heyecan hizmeti olmadan yüksek ve kuru kalir.

Ve kesfetmek için blog ipuçlari üzerinde tesvik çok daha uygun bir web sitesi oldugunu gözden kaçirmayin. Sadece Twitter hakkinda, ancak site promosyon formun tüm unsurlari hakkinda kurmak ve en iyi avantaj reklam sistemlerini kullanarak tasarim.