ucuz promosyon saatlerin itiraz

En sadece kelime “ucuz” bir göz ile bu tartismaya baslayalim. “Düsük maliyetli” olarak tanimlamak ve sonra “düsük kaliteli” olarak tanimlamak edenler var ve bu tartismanin amaçlari için biz uygun fiyatli ve iyi yapilmis olan ucuz promosyon saatler sadece bakmak için gidiyoruz insanlar var .

Neden insanlar pazarlama hediye olarak ucuz promosyon saatler kullanabilirim? Eger is hemen hemen her uzun vadeli yerde bakarsaniz açikça yirmi elli yil önce her yerde yapilan bir saat göreceksiniz oldukça muhtemeldir. Isletme sahipleri saatin karsisinda da çok bir logo görüntülemek için olursa yararli ve çekici, ve onlar hiç umursamiyorum zaman parçalari alma seviyorum.

Hatirlanmasi gereken sey, ancak, pazarlama amaciyla seçilen herhangi bir ucuz promosyon saatler genel dekor veya is zaten olabilecegini tarzi ayni tür sopa olmasidir. Örnegin, bir Art Deco tarzi masa saati seçmek için cazip olabilir, ancak sirket son derece yüksek teknoloji ise bu sekilde postalar ya da web sitesi gibi seyler genel tonu ile çatisma olabilir. Bol yerine kullanmak koymak olabilir yenilikçi adet vardir.

Duvar saatleri ve kombinasyon parçalari büyük bir dizi çok vardir. Kaç kisinin promosyon ürünleri olarak seyahat kagitlarini kullanmak düsünün. Çok az sayida isletme sahipleri bu seçimi yapacak çünkü bu harika bir fikir, ve herhangi bir is hemen hemen herkes bu tür bir saat kullanabilirsiniz. Burada ana konu, ancak bu tür bir hediye aslinda bir sekilde veya baska bir önemli is odak haline kravat yapar emin ediliyor.

Bir logo ile baskili ve yeni müsteri kurma araci olarak uzak verilebilir mükemmel zaman parçalari, her türlü vardir. En önemli sey ucuz düsük kaliteli çevirmek asla oldugunu hatirlamaktir.