vücudunuzun araç

Aracinizin tedavi gibi Neden vücudun tedavi? Garip bir soru gerçekten, ama ilgisi olmadan tek. Bir araç performansini korumak için biraz dikkat ve bakim gibi düzenli sivi seviyeleri dengeli tutmak ve sicak yaz günlerinde motor serin izin, kontrol sahip, gereklidir. Vücut çok aynidir. Bu geceye kadar sabahtan, gün boyunca bizi tasiyan araç, biz orada oldugunu uyku bile, baska bir gün-tek fark ileri bize sürüs biz son model için vücudumuz ticaret olamaz olmasidir. Bize verilen bir ile sikismis ve sadece dogru bakim ve bakim ile yasamin otoyolda seyir devam edebilir.

Denge tutmanin birçok yolu vardir. Saglikli bir vücudun en önemli unsurlarindan bazilari dogru yiyecekleri yeme ve egzersiz, yeterli dinlenme alma, yeterli su olan içme ve herhangi bir doktor size söyleyecektir gibi, saglikli bir vücut saglikli bir zihin esittir. Iste vücudunuzun bakimli tutmak için bazi özel yolu vardir:

Günlük Farkindalik – Bu biraz pratik alir. Çogumuz gerçekten hissediyorum nasil herhangi bir fikir olmadan hararetle kosturup, ve daha da önemlisi, bizim arizalari ile ilgili degildir. Eger yogun bir hayat sürmek, bazi ciddi kesinti gerekir. Kendinizi yorgun hissediyorsaniz, kisa uyku almak ya da yeniden olusturmak için on iki saat uyku. Eger düzenli olarak bas agrilari aliyorsaniz, daha fazla su içmek ve yeniden dengelemek için günlük takviyeleri almak. Biz hissediyorum ve iyilesmesi için gereken alanlari iyilesmek nasil günlük olarak kontrol etmezseniz, biz uzun vadeli saglik sorunlari için gidiyoruz.

Ups kontrol edin – Çogumuz “onu yakalamak eger zamaninda bir sans var …”, dis hekimine giderek sevmiyorum ya da bir doktoru görmek, ama kaç kez duydum. Yani onlar tedavi için zamaninda yakalamak hangi hastalik asla bilemezsiniz gibi düzenli, check up için gitmek.

Bir Retreat git – Bunun yerine içki ve günesin tadini “normal” bir tatil, planlama, yeni bulunan farkindalik getiren bir geri çekilme planlama deneyin iyilesir ve gençlestirir. Belki bir yoga ya da meditasyon çekilmek?

Yeterli yakit verilmis degil ve lastikler ve kötü frenler yipranmis bir araba eski külüstür araba içinde uzun bir yolculuk almaya gerek düsünün. Eger asagi kirilma, ya da daha kötüsü, tam yakit ve yukari ayarli spor otomobil ile kafa kafaya kirarak stres neden olmadan gerekli yere aliyorsaniz o arabada emin hissederdiniz? Muhtemelen degil. Hayatin benzin – Neden o zaman kendiniz vitaminler, proteinler, ya da sivilarin uygun miktarda olmadan gün boyunca devam izin verir? Kolaylikla gün boyunca bunu yapmak istiyorsaniz, saglikli yasam için gerekli bilesenleri üzerinde stok gerekir. Çaliskan araç sahibi tüm digerleri hurdalik verilmis sonra ilk ve uzun favori götürmek mümkün olan biri oldugu için, yesil gidalar, egzersiz yani sira dinlenme yiyin ve kendinizi izleme tutun.