2010 yili için Windows Movie Maker alternatifleri

Eger sanatsal yetenek vitrin için bir film yapimcisi olmak için bir tutku varsa, kolayca online film programlari yapmak seçebilirsiniz. Gelismis bir Microsoft Windows XP kullaniyorsaniz, internet portallari üzerinden paylasilabilir mükemmel bir film olusturabilirsiniz. Sizin aile üyeleri, arkadaslar ve diger yakinlari size gelismis teknoloji kullanilarak yapilmistir online film izleyebilirsiniz. Simdi sadece evde kalan film çekmek çok kolay hale gelmistir. Movie Maker video online düzenlemek için gelismis bir yazilim aracidir. Bu yazilim, cihaz Windows XP sistemi tarafindan desteklenmektedir. Hatta CD ve DVD’lerde online film saklayabilirsiniz. Eger Video Media Player varsa, kolayca dizüstü bilgisayar veya dijital dizüstü üzerinden film izleyebilirsiniz.
Bu baglamda, hatta demolar gözlemlemek için çevrimiçi podcast ve Sen Tüpler izleyebilirsiniz. Bu bir film çevrimiçi yapmak için hizli ögrenmek için egitim programi kisa bir firça verecektir. Geçmiste, bir aile albümü hareketsiz resimler ve fotograflar korunmasi ile geçmis anilari üzerinde tutmak için bir adam yardimci oldu. Simdi teknoloji zamanla dönüstürdü. Eger bir canli yayin yaparak anne, kiz kardes, kardes ve sevgilisi ile geçti güzel anlari yakalayabilir. Windows Movie Maker araci verimli ve kolay bir sekilde çalistirilabilir. Sen yapma ve cihazlari ve aksesuarlari çevrimiçi ziyaretçi ve arkadaslar ile degis tokus edilebilir bir tam yükseltilmis film tamamlamak zorundadirlar video düzenleme ne tür bilmeniz gerekir.
Online film çekim önce, gerekli Movie Maker cihazlar ve gelismis ekipmanlari düzenlemek için özel planlar yapmak gerekir. Sen Mini DV, kamera veya cam kaydedici, tarama video klipler ve filmler için tam gelismis bir bilgisayar da dahil olmak üzere Mini DV kasetleri içerecektir gerekli ögelerin bir listesini hazirlamalidir. Ayrica dijital fotograf makineleri kullanarak slayt gösterileri çekebilirsiniz. Microsoft Windows XP varsa Movie Maker 2.1 sürümü ile donatilmis olmalidir. Buna ek olarak, daha iyi sonuçlar almak için FireWire / IEEE 1394 tasima cihazi ile dizüstü yükseltmeniz gerekir.
Bu lensler, güçlü kalip modlari, pil ve çok kaliteli yanip cips yakinlastirma, hafiza karti ile yüklenmelidir son derece ileri teknolojiye sahip fotograf makinesi satin gerekir. Öte yandan, bilgisayarinizin Harici USB sabit disk, kulaklik ile DVD yazici ve DVD medya ile yükseltilmis olup olmadigini kontrol edin. Bu baglamda, size projeler yapmak online film genis bilgiye sahip uzman danismalisiniz. Bu muhtesem eglence programi bir yeni gelen iseniz, özel video filmleri yapmak için yetenek ve verimliligi artirmak için herhangi bir profesyonel enstitü kisa egitim almak gerekir. Herhangi bir dizüstü bilgisayarda kullanimi kolay en iyi alternatiflerden biri, masaüstü, mac, veya netbook animoto ile. Sadece bir deneyin ve kolay video düzenleme olabilir bakin.