benim kefalet iddiayi yalanladi ise ben ne yapabilirim

Bir is islem bir teminat olarak bir kefalet fonksiyonlari. Kefalet sirket müdürü, ya da bir bag miktari kurmak, is yapmak için garanti kisi ile çalisir. Eger projeyi tamamlama bir garanti olarak size bir kefalet sunan bir kisi veya müteahhit zaman, islem giren daha güvenli hissediyorum. Temel yükümlülüklerini yerine degilse Ancak, onaylanmis veya reddedilebilir bir iddia, dosya var.

tahvil nasil çalistigini
Bir kefalet elde etmek için, temel bir kefalet ajan ile uygulamalisiniz. Ajan ya onaylar ya da müdürün bag reddediyor. Onaylandiktan sonra, asil kefalet sirkete bir dizi prim miktari ödemeyi kabul eder. Temel o bir bag kurdugu sizinle iletisim ve bag evrak bir kopyasini verecektir. Yapistirma sirket alacak için ödemeyi kabul degil, bir kredi türü olarak bag islevleri degildir. Ana tahvil varsayilan ve onayli bir dava ise, sirket öder ve ana geri para alir.

türleri ve yararlari
Orada kefalet tahvil birçok türü vardir, ama tahvil üç en yaygin türleri geçici teminat, kesin teminat ve ödeme bag vardir. Bir kefalet ile bir sirket ise zaman, proje zamaninda tamamlanmasi güvencesi var, kendinizi mali bir güvenlik katmani vermek ve alma yetenegine sahip nitelikli müteahhitler ise sizin ve organizasyon saglamak yardimci bir kefalet.

iddia süreci
Kefalet adi geçen baslica kisi yükümlülügünü yerine getirmezse, sizin veya sirket kefalet iddia bulunabilirsiniz. Kefalet verilen Sirket iddia arastiracagiz ve sirket iddiasi ile kabul ederse bag degerine zarar kadar ödeyecek. Kefalet sirket daha sonra iddia için ödeme almak için kefalet tahvil anapara ile iletisim kurar. Kefalet sirket tahvil ödeme reddedebilir, ve daha sonra ödeme istemek için avukat araciligiyla veya sirketin kendiniz iletisime geçmelisiniz.

iddia inkar
Avukatiniz A sert ifadeli bir mektup veya tehdit dava kefalet sirketin iddiasini onaylamak için neden yeterli olabilir, bu tahvil tüm gereksinimlerine uygun ve hizmeti alamadigini ispat edebiliyoruz ya da ödemeler söz verdiler saglanan . Ancak 2007 yilinda bir Virginia dava davaci zamaninda haber dosya olmasaydi bag zorunlulugu bos olup olmadigini inceledi. Davacinin bag ortaya koydu bildirim süreci takip etmedi çünkü Mahkeme, kefalet sirket lehine karar verdi.

hususlar
Bir sözlesme sürecinde bir kefalet kullanirken, avukatiniza yorum bagi dili var emin olun. Iddia, sözlesme ihlalleri türleri kapali ve nasil iddia islenir ve arastirilir için son basvuru tarihleri ??not edin. Eger bir avukat göze alamaz ve kefalet miktari sizin devlet küçük iddialari mahkeme sinirinin altinda düserse, yerel mahkemede küçük iddialari mahkeme ile sözlesme davanin ihlali açabilir.