Bu biz for_ ücretsiz reklam ve succeed_ almak bekliyoruz nedir

Her seferinde bir süre içinde, yeni bir ürün kesinlikle su kendi rekabet tüm disari darbeler çikar. Bu standardini yükseltmek ve bir rakip olmak zor yapmak böyle ürünleri. Yani … nasil kendi reklam ücretsiz oluyor kim biriyle rekabet eder?

New York bir beyefendi onu baska türlü Google’da reklam yani sira sponsor reklamlara izin tüm diger arama motorlari ödenmis için almayi saglar tüm pazarlamacilar% 99.9 adina bir “gözetim” dedigi kesfetti.

Onun “gizli” hakkinda hiçbir sey yasadisi ve aslinda, bu sadece bir gözetim oldugunu. Gerçek su ki, gizli kullanan degildir pazarlamacilar pahali reklam ve etkisiz pazarlama teknikleri ile ayak kendilerini biçaklama olmasidir. MD sirrini uygulayarak bu yana yaklasik sekiz yil içinde, o satis geliri iyi 300 milyon dolarin üzerinde yaptigini ortaya koydu. Simdi herkes baska servet için, New Yorker halka sirrini yayinladi. Ama ne kadar bize herhangi bir umut verici degil. Ve neden ki? “Biz seyler doyurur önce kullanilabilir yapabilirsiniz sadece ne kadar göreceksiniz,” diyor.

Bu ayni adam evcil hayvan gida, DVD, çocuk oyuncaklari ve oyunlar, kitaplar, ve yazilim her seyi satan 16 ayri online sirketlerin baslatmak ve çalistirmak için gitti. Kendi ürünleri imal ve bir kurulus olarak diger insanlarin ürünleri satti.

Sonunda “Ben aslinda benim ben ödemek zorunda asla gizli … ve en büyük pay kullanarak son zamanlarda Google Pay-Per-Tiklanma oldugunu reklam üzerinde 87.000.000 $ ele verdik …”, itiraf

Bir ünlü halk web gurusu bu adam gizli yayin bir sonucu olarak daha çok ekonomik kazanç olsa da “o zaten çok sasirtici o kendi satis devam ederse veya durdurmasi olsun ne yapmak, ne de adam kiracak zengin, ama kapma degil dikkat çekti Kendiniz için sadece bir sans ve bu almak için de çok sinirli bir, olabilir gibi sizin için felaket olabilecek hala kullanilabilir iken. ” Bu kutunun disinda düsünmek öder, ve o zaten sizin için çalisma yapti. Sadece onu almak ve bunu kendiniz anlamaya sürece, sizin için o olan bilgi, yararlanmak gerekir …

Ve siz orada konum, neden büyük basarilar digerleri gözden simdi hedefli reklamcilik bu inanilmaz atilim ile yasiyorsaniz simdi bizi geri kalani için hazir?