çarpici seyahat brosürleri yapmak

Aramizda yaz sonuna, neden son aylarinda ne oldugunu hatirlamak için çocuklar bir sonu-yaz projesi yapiyor dikkate almaz. Kendiniz ve çocuklariniz için yaz tatil keyfini bir yeri ziyaret etmek ya da bir yere gitmis mümkün olsaydi, çarpici bir seyahat brosürü harika bir zaman onlara hatirlatmak için mükemmel bir proje olacaktir. Sizin seyahat brosürü de kendi arkadaslarinizla paylasabilirsiniz büyük bir hatira olacaktir.

Bu, çok kendi seyahat brosür baski proje olusturmak kolay AOS. Bu projeyi tamamlamak için yaklasik bir saat sadece alacakti. Tüm
gerek size tatilden tutmus ki seyahat brosürleri bir ürün yelpazesine, size gitti yerde (bu dergi ve kitaplardan ya alabilirsiniz, ya da online gidebilirsiniz), kagit ve tasarim için diger sanat malzemeleri hakkinda çesitli bilgiler ve düzeni, ve seyahat brosür baski proje için bir örnek sablon.

Baslamak için, aileniz, AOS seyahat hikayeleri için çocuklu bir paylasim oturumu var. Eger, Äôve gitti nerede tartisabilirsiniz, sen, yaz tatili sirasinda olmustur Äôve yerleri, yolculuk içinde çocuklar, AOS favori yerler ve anlar her biri yemek için en iyi yer, en eglenceli bir aktivite, vb

Bir sonraki adim, Äôve toplanan seyahat brosürleri bakarak çok kendi seyahat brosür baski proje yapmak hakkinda ögrenmektir. Eger seyahat brosür baski proje nasil olacagini bir örnek için ailenizle birlikte göz atabilirsiniz çok iyi bir seyahat web siteleri de vardir. Çogu site bile resimler, haritalar, ve farkli yerlerde açiklamalar ve hatta sehir rehberleri ve daha fazlasini sunar.

Adim 3, diger bilgileri kendi seyahat brosür baski proje olusturmak gerekiyor ne çocuk isteyin. Gelecekte seyahat planlama olacaktir baskalarina yolculuk brosür baski proje yararli hale getirmek zorunda oldugunu isaret etmektedir. Bu onlari seyahat brosür baski bilgileri organize yardimci olmak için sorular birkaçi:

– Hedef kitleniz kim?
– Ne yolculuk brosür baski projenin amaci nedir? Bir hatira olacak mi? Ya da daha sonra seyahat planliyorsaniz digerleri için bir seyahat rehberi?
– Eger seyahat brosür baski proje baskalarina daha yararli hale getirmek için olmalidir ne diger unsurlari ve özellikleri düsünüyorsunuz? Eger seyahat brosürü bir harita gerekiyor mu? Ya da nasil yapilir, AOS için bir diyagram? Bir resim seyahat brosürü gibi çikip bu yüzden ya da birçok resim gerekiyor?

Adim 4, senin çok kendi seyahat olusturmak
brosür baski proje. Resimler gibi unsurlar, fotograflar, net ve organize brosür baski kopyasini ekleyin, ve seyahat brosürü bir odak noktasi vurgulamak.

Adim 5, yolculuk brosür baski proje biçimini ve düzenini kontrol edin. Sizin cümle yapisi dogru ve dil kolayca anlasilabilir oldugundan emin olun. Resimler ve fotograflar kontrol edin. Her zaman bir fikir vurgulamak için resimleri kullanmak için çocuklara isaret unutmayin ve seyahat brosürü yigilmayi degil.