özel isleri için üç hizli çevrimiçi baski çözümleri

Tüm baski ihtiyaçlarini, standart boyutlarda uymasi olagan sekil ve diger konvansiyonel çiktilar gibi bakmak olsaydi büyük bir rahatlama olacaktir. Eger sik ??baski müsteri Ama sans, özel bir is için istemek zorunda olacagi bir nokta ya da iki gelecek vardir. Baski sektöründe bu farkindadir, ve aslinda, çevrimiçi baski sirketlerinden bazilari gerçekten bu tür durumlar için müsterilerine online baski çözümleri vermek için bu bir elyaf hizmet yaptik.

Müsteri özellestirmek izin

Bir baski isi ile gelen tüm özellikleri göz önüne alindiginda, tam olarak bu sigmayan biri olarak bagli oldugu. Burada genellikle özellestirme seklinde — yazicilar müsterilerinin ihtiyaçlarini karsilamak için daha açik hale gelmistir ki bir seçenek özel çevrimiçi baski çözümleri gerektiren gözlük yaygin örnekleridir.

• Özel Sekiller

Bir kare kartpostal. Bir kartvizit bir meyve seklinde oyulmus. Ön panelin ortasinda kesip desenleri ile gelen bir tebrik karti. Tabii ki, is kartlari yuvarlak köseler için istekleri gibi basit olanlar vardir. Siz seçin. Olanaklari, daha dogrusu Ayricaliklar yükler hemen her baski ürünün fiziksel tasarimlari vardir.

Die kesim simdi, bu nedenle, hatta kisa vadede emirleri ile, daha yaygin hale gelmistir. Insanlar sadece kendi sekil degistirerek kendi çiktilari hizli bir görünüm yükseltme vermek için yollar gelistirdik. Ama daha titiz tasarim kalip kesim gereksinimi açisindan ise, daha pahali fatura alir. Istediginiz ama basit özel sekiller sopa eger daha kolay ve ucuz olacagini tasarimi seçebilirsiniz.

• Özel Boyutlar

Bu tür baski isteklerini islemek için nispeten daha kolaydir. Özel boyutlar almanin büyük avantaji standart ölçümler daha küçük boyutta gerekiyorsa, size boyutlari vazgeçmek zorunda degildir, ve yazici isi kabul olsaydi ek mürekkep ve kagit için ödeme olmasidir. Basili malzeme, pencere tabelalar ve posterler gibi arka gerektiginden belirli boyutlari gerektiginde baska bir durumdur.

Kesim-ile karsilastirildiginda, özel boyutlar daha hazir ve genellikle ucuzdur.

• Özel Tasarimlar

Yazici ürün ve / veya pazarlama araçlari görünümünü gelistirmek için birden fazla yolu vardir. Belirli bir hisse senedi için kaplama, istek degistirebilir, ya da farkli bir mürekkep türü için isteyin.

Kaplamalar için, sirasiyla,, düz parlak ve yüksek parlaklik efektleri olusturmak mat, parlak ve UV için talep edebilirsiniz. Hisse senetleri gelince, bu tür kapak hisse senedi veya metin hisse senetleri gibi normal kagit kalinliginda gibi kalin olanlar için tercih edebilirsiniz.

Mürekkepler ile oynayabilirsiniz bu tasarimin bir baska yönü vardir. Bu metalik veya pearlize mürekkepler için talep edebilirsiniz. Ayrica, mektup ve logolar kabartma ve harfleri bir kaldirdi ve düzgün bir yüzey verir termografi kullanma gibi mürekkepleri ile ilgili özel teknikler yapmak yazicilar sorabilirsiniz.

Online baski çözümleri arayan bazen zor olabilir, ve bir bulurum, onlar pahali olabilir. Tasarim bazi unsurlari ödün vermeden özel isleri mümkün hale getirmenin yollarini saglamak basardi, ve cebinizde bosaltma olmadan var baski sirketleri aramaya çalisin.