özel kataloglar yeniden yaratma ipuçlari

“Özel katalog güncelleme Eger satis rakamlari asagi gidiyoruz görmek, özellikle iyi bir is uygulamadir. Her zaman dinamik ve son kez ucuz katalog baski geldi, özellikle yeniden yaklasim olmasi sarttir. Bu gösterecektir sizin müsterilerine özel kataloglar için yeni ve taze bir yüz, tamamen ucuz bir önceki görüntü yeniden yaratma.

Size özel katalog imajini yeniden yapmak takip edebilirsiniz bes yolu vardir. Bunlar:

1. Tamamen farkli bir renk düzeni kullanin
Katalog yeniden yapmak en iyi yollarindan biri renk düzeni “üzerinden yapmak” toplam yapmaktir. Parlak ve canli renklerden neden yikanmis disari ya da pastel renkler kullanmayin? Veya siyah beyaz ucuz katalog baski, devam edin ve güzel tam renkli resim ve kagit kullanin. Degisen renkleri ile, müsterilerinize tamamen onlara bosuna bu ne yeni ürün ve hizmetleri görmek için tesvik, yeni bir olarak katalog düsünecek.

2. Yepyeni düzenleri ve sablonlari arayin
Size özel katalog yeniden yapmak istediginizde yeni bir düzen ya da yeni sablon için de geçerlidir. O eski düzeni ürünleri görüntülemek için hizli ve verimli bir sekilde olabilir ragmen, katalog yeni ve daha iyi görünüyor bu yüzden degistirmek için iyi bir fikir olabilir. Kim bilir, hatta ürünleri görüntülemek için yeni ve heyecan verici bir sekilde bulabilirsiniz. Örnegin, büyük resmi kutulari ile diger ürünler vurgulayan deneyin neden standart “izgara biçiminde” kullanarak yaninda? Ayrica, tüm ürünler dogal bir desen görüntülenen bir kolaj resim var deneyebilirsiniz. Daha fazla veya daha az sadece okuyucularina yeni ve ilgi çekici bir düzen almaya çalisin.

3. Farkli bir ürün fotografçi kiralamak
Daha sonra, görüntüleri kendisi kendi çekim ve açilari yenilemek yararlanabilir. Özel katalog sizin yeniden sürümünde, daha önce katalog görüntüleri vurdu farkli bir fotografçi kiralamak isteyebilirsiniz. Bu yepyeni bir görünüm vererek, ürün görüntüsü için güzel ve farkli bir bakis açisi almalisiniz.

4. Katalog içerik sesini degistirmek
Sen kendisi de bir degisiklik için iyi bir hedef olabilir mesaj olarak. Eger son katalog neseli pazarlama tonu kullandiysaniz, farkli sesler böylece biraz degistirmek isteyebilirsiniz. Bir “efendim” ve “bayan” orada burada bir daha saygili bir yaklasim deneyebilirsiniz, ya da sizinle daha genç bir stil için gidebilirsiniz “sogutur” ve “awesomes” serpistirilmis. Sadece onlar gerçekten etkili olabilir böylece olasi pazar demografik ile sesi maç çalisin. Insanlarin Mesajinizi ile ilk tepki belirler beri metnin sesi önemli olabilir.

5. Daha kaliteli malzeme baski
Son olarak, bütçe daha kaliteli eger yazdirmak için her zaman denemek “istekli” ise. Daha kaliteli özel katalog için bir yükseltme yeniden katalog ve yukari daha ilginç ve etkileyici ürün yapabilirsiniz. Ayrica, yüksek kaliteli kataloglar her zaman yani yüksek kaliteli ürünler ima edecek. Eger yüksek kalitede bu kez yazdirirsaniz Bu yüzden ürün yararlanacaktir. Bu ürün bu sonraki katalog baski kaçak dikkat kazanacaktir emin olmak için iyi bir yoldur.

Bu katalog remake ve güncellemek için bes büyük yol vardir. Bu adimlar onlari herhangi bir geçmis kötü üne ortadan kaldirilmasi ve gelecekte satis için yeni firsatlar kurulmasi yeni ve taze görünmesi gerekir. Onlari rekabetçi ve yeni görünümlü tutmak için zaman bu nedenle her zaman özel katalog remake.