seri ilanlar çalistirirken ne yapmak degil

Seri ilanlar is marka olusturmak için ve is veya web sitesi için nitelikli potansiyel almak için harika bir yoldur. Ama dogru seri ilan yapmak, size seri ilan sonuçlarini iyilestirmek için kullanabileceginiz birkaç basit adimlari izleyin isteyeceksiniz. Burada seri ilan çabalarini gelistirmek için yapmak isteyeceginiz ilk sey.

1) sanayi jargon kaçinin

Hiç kimse rakiplerinizin disinda sanayi jargon anlar, ve yine onlar için yazmak gerekir. Amaciniz sadece olmak ve kolayca potansiyel ürün ve hizmetleri açiklamak ve reklam hakkinda adil bir karar vermek için izin vermelidir. Hiçbir yere gitmiyorum bu is jargon kullanmayin. Bu reklam gelen potansiyel korkutmak için en hizli yoldur. Burada yapmak istemiyorum baska bir sey.

2) Bir seri ilan çalistirin

Seri ilanlar ile basarili olmak için, fazla 1 reklam çalistirmak zorunda. Aslinda, onunla basarili olmak için reklam yüzlerce degilse binlerce alabilir. Eger sonuçlari gerçekten ödemek görmek için seri ilanlar sürü çalistirmak zorunda, ve bu gerçegi iyi degilseniz, belki bir tam sayfa reklam veya bir görüntülü reklam çalisan düsünmelisiniz.

Su anda bir seri ilan çalistiriyorsaniz ve sonuçlari görüyoruz, bunlari yüzlerce kostu eger alacagi sonuçlari düsünün. Bu havai fisek on kat sonuçlari görecekti. Elbette bu ile ilgili bir maliyet var, ama çogunlukla çabalari çarpilir. Burada seri ilanlar çalistirirken yapmak istemiyorum baska bir sey var.

3) Reklam bir ürün Satis

Bu hayir-hayir bir büyük. Bu bir adim reklam ve reklamlarin bu tür tam sayfa reklamlari ile çalistirmak için kabul edilebilir tek yer olarak adlandirilir. Bir tam sayfa reklami yayinlamayi sürece, reklaminiz da ürün satmak için çalismayin. Yapabileceginiz en iyi sey bir kursun üreten baslamak için. Yalnizca gizli reklam küçük bir bosluk var, bu yüzden ne var ile çok fazla bir sey olamaz.

Bunun yerine, bir 2-adim reklam çalistirin. Ücretsiz bir sey teklif ve sonra daha fazla bilgi için umudu takip zaman bir 2-adim reklamdir. Eger umudu temas ve daha fazla satmak gerekir gibi kendiniz kadar yer vermek, çünkü bu akilli. Su anda gizli yoluyla bir ürün satmak için çalisiyorsaniz, o zaman bu seyleri gitmek için etkisiz bir yoldur. Yerine 2 asamali bir yaklasim kullanin – bu sizin için daha iyi çalisir.

Bunlari kullanirsaniz seri ilanlar ile para kazanmak için bu 3 ipuçlari çalisir. Seri ilan yaparken ben her zaman gördügünüz en büyük hata bir ürün satmaya çalisan bir adim reklamlari yayinlamaya kisidir. Bu hata takip etmeyin. Farkli ve çabalari büyük zaman ödemek göreceksiniz.

Lütfen seri ilan iyi sanslar.