bir reklam flop dokuz özellikleri

Bu yazi için bir baska baslik “hemen bir atik kagit sepet içine atilir bir reklam yazmak nasil?” Olabilir. Ama çok uzun. Kendi is reklamverenler olarak sunulan bilgilerin müsterinin algi sürecini gelistirmek için bazi kurallara uymak zorunda. Ancak, çok sik göz ardi edilir. Bu gerçekten çok can sikici bir durum. Bu yüzden bas asagi her seyi dönüm öneririz ve reklam bir flop bu “yanlis” tavsiye yararlanmak için: Ilk yanlis tavsiye. “Isterseniz …” sözleriyle reklam açin Istemci o gerçekten mal veya hizmet ihtiyaci olup olmadigi tereddüt edecektir. Kural olarak, o simdi daha sonra satin, ama olmaz bu sonuca gelir.

Ikinci yanlis tavsiye. Müsterinin kusurlari hakkinda neseli ve baharatli sözleri bir çok olmalidir. “Sen kel gidiyor musun” Üçüncü yanlis tavsiye nitelendirerek ile baslayin: ilk ifade itibaren, müsteri ürününüzü en benzersiz ve evrensel bir sey oldugunu anlamamizi saglar. Örnegin, “Bizim tez yazma hizmeti tüm sorunlari çözer”. Dördüncü yanlis tavsiye. Eger is yeni iseniz, baslik “Sirket” falan “hediyeler” daha iyi bir sey yoktur. Senin harika firma adini bilmeyen bir kisi oldugunu düsüncesi size ortaya asla. Besinci yanlis tavsiye. Kadar çok çesitli baskilar vardir! Onlari kullanmak için degil bir suçtur. En iyi varyant farkli bir baski her kelimenin yazmaktir. Dekoratif türlerine tercih vermek, özellikle bu iletisim bilgileri ile ilgilidir. Istemci 3 veya 9, b veya d ise tahmin birkaç keyifli dakika geçirecekler. Müsterileriniz getirmek için tam memnuniyeti adres ve telefon numarasi yazmak için en küçük türü kullanin. Ofisinizde nerede müsterilerinize bulmak istemiyorum.

Altinci yanlis tavsiye. Biz metni okurken, biz kendimiz için söylüyor. Daha duygusal ve reklam çekici – neden büyük baski budur. Her yeni ifade ile baski daha büyük olun, kalin ana parça ve daha italik parçalari yapmak – daha etkileyici reklam görünüyor. Yedinci yanlis tavsiye. Müsteri de vaaz: Tabii ki ya da onu Tanri onu kabul etmek deigned anliyorum istiyorum “Sen … hiçbir fikrim yok” diye … bilmiyorum. Sekizinci yanlis tavsiye. Isiniz Ben dünyanin en önemli sey oldugunu ve öyle düsünmüyorum olanlar ile anlasma olmaz. Onlarin paraya ihtiyacim yok. Bir sey açiklamak için zaman yapmayiz nedeni budur. Birçok özel terimler ve ögrenilen kelimeler kullanin. Istemci asagilik kompleksi muzdarip olsun. Bu mallarin ona nasil yardimci olabilecegini açiklamak için agrilari almayin. O kendisi hakkinda düsünmek gerekir. O bilmiyorsa, kendisi için ögrenmek gerekir. Herhangi bir sekilde o kendini isgal etmek baska bir sey vardir. Dokuzuncu yanlis tavsiye. Paragraflar halinde metin bölmek yok. Sizin metni yil önce savundu ve okuyucu her kelime incelemek gereken bir bilgisayar bilimi tez kadar degerlidir. Yaziniz mümkün oldugu kadar çok alt hükümler içermelidir. Eger satis oranlari sadece ayni kalir bu on olanlar takip gibi ben bile onuncu ucu yazmak olmaz. Ne daha iyi olabilir?