monitör Kutular dis dijital tabela ve saglik kullanilan

LCD monitör Kutular dis dijital tabela uygulamalari için saglik çesitli faaliyet alanlari boyunca kullanilir, ancak kullanimi için temel nedeni muhafazalari donanim korumak için vardir.

Bir monitör muhafaza normalde en fazla 32 “ve 16:9 ekran oraninda, küçük LCD ekranlarin bakin. Simdi bu personel veri görüntülemek için fabrika bilgi sisteminin bir parçasi olarak üretim tesislerinde kullanilan, ya da esit hastanin bilgileri görüntülemek için bir hastanede olabilir.

Simdi bu ekranlar bile herhangi bir özel “sihirli kara kutu” olmadan, bölme medya oynatici sinyal ve esit video duvarin üzerinden onlari dagitarak dijital advertisng, bu is için kullanilan bir dis video duvar olusturmak için açik havada yerlestirilebilir.

Koruma anahtaridir – bu nedenle olursa olsun bu degisken yüksek veya düsük sicakliklarda veya yikici ise, bir monitör muhafaza TV ve doganin riggers gelen medya oynatici koruyacaktir.

Monitör muhafazalari iki türü vardir, ilk sertlesmis LEXAN malzemeden imal edilmistir, ancak biz onlar asiri sicakliklarda çatlak ve saglam bir çelik LCD muhafaza ile degistirilmesi gerekir bulduk, bu daha saglam ve dayaniklidir.

Saglam bir çelik monitör muhafaza uca çözüm koruyucu bir ortam, bu yüzden bile hava kaynakli partiküllerin iç donanim zarar önlemek için filtre edilebilir saglar, böylece üretilmistir. Bazi durumlarda muhafazalari klima üniteleri ile donatilmistir izlemek de bu yüzden diger sistemlerden bagimsiz olarak çalisabilir.

Simdi su mevcut paslanmaz çelik muhafaza üretimi için kullanilan bir vardi, bu malzeme kimyasal genlerinde Krom miktari nedeniyle parlak korozyon esnek özelliklere sahiptir.

Bir monitör muhafaza çesitli malzemeler ve bu gerçekten ekrana saglik, fabrika kullanimi, ya da açik hava dijital reklam, için kullanilacak uygulamaya kadar bagli olmasina ragmen üretilebilir ispat – uygulamaniz için bir çözümü var.