promosyon ürünleri ve kurumsal hediye arasindaki fark nedir

Birçok pazarlama uzmanlari promosyon ürünleri reklam olagan araci daha marka tesvik yerine daha iyi bir yol olduguna inaniyoruz. Ögeleri bir TV veya radyo reklam daha, bir anlamda, daha kalici olmasidir. Ama orada tüm ögeleri arasinda, hangi madde marka, ürün ve / veya hizmetler için en iyi ne kadar biliyor musunuz.

Eger promosyon ürün seçerken hatirlamaniz gereken üç sey vardir. Ilk olarak, bu madde fonksiyonel ve kullanisli olmasi önemlidir. Tabii, ivir zivir bakmak hos ve güzel, ama uzun vadede, onlar artik tüketici tarafindan kullanilmayacaktir. Bu her zaman kullanabilir ve marka ne kadar büyük onlari hatirlatacaktir bir sey vermek daha iyidir.

Daha sonra, mesaj, daha dogrusu, promosyon ürün sunmak için dogru yol seçmek zorundasiniz. Aksi takdirde, sadece mesajlari ve her gün tüketicilere ulasmaya çalisin ürünlerin sel ortasinda kaybolur.

Son olarak ve en önemlisi, o uzakta verecek ürünün ne tür karar verecek önemli bir faktördür çünkü hedef pazar, kim oldugunu belirlemek gerekir. Burada hedef pazar basina bazi örnekler

Eger çocuklar hedefliyorsaniz, tabii ki anne onlar çantanizda dizeleri tutmak beri ikna etmesi gerekir olanlardir. Ebeveynleri bu reklamini yaptiginiz ne olursa olsun satin almak istiyorum böylece ancak öncelikle çocuklarin dikkatini çekmek gerekir. Çocuklar için promosyon ürünleri seçim için en ucuz ve en etkili olanlar arasinda aslinda. Ucuz oyuncak ve araçlar listesinde yüksektir. Oyuncaklara ek olarak, bu tür çocuklara yönelik ürünler için çok popüler promosyon ürünleri olusturmak magaza adi ve stres oyuncaklar, baskili hile kalem, lastik bant bilezik gibi diger yenilikleri seçebilirsiniz.

Öncesi gençler ve gençler için, bir ürün veya hizmet alimi için ücretsiz hediye büyük bir beraberlik oldugunu. Öge onlari giymek ya da arkadaslariniza göstermek için yeterli “cool” olmasi gerekir. Bir mesaj veya fikir duyurmak ögeler de örnegin, AIDS kampanyasi için kirmizi kurdele birkaç yil önce, bir moda ögesi olabilir.

Kadinlar için, sadakat ve puan sistemi düzenleri olsun ücretsiz ögeleri bir SureFire isabet vardir. Kadinlar alisveris ve sadik alicilar olmak için büyük olasilikla, bu nedenle onlarin sadakat için onlari ödüllendirmek ne zaman iyi hissediyorum

Bir sirketin karar vericilere ulasmak istediginizde, sofistike ve sinif düsünmek gerekir. Promosyon ürünleri çogu saticilar önermek gibi bu daha pahali seçtiginiz yönetici hediye, yaptiginiz iyi izlenim. Büyük olasilikla onlar cihazlar, markali ürün ve üst düzey yönetici olarak görüntü artiracaktir ürünleri etkileneceksiniz.

Dogru ürün, dogru pazar ve dogru yol bulmak mümkün olmasi için, kapsamli arastirma markaniz için en iyi promosyon ürün tespit edebilmek için yapilacak vardir.