bagli kurulus pazarlama tartisma degerini

Tartismali konular su çekmek için basarisiz asla. Insanlar sok edici ya da toplumun yarattigi normlar disinda gibi görünen seyler ilgilendi. Tüccar için, sok degeri sadece hikaye ama çeken trafik ile ilgili degildir. Dikkat çeken tartismali bir idealdir olmasi durumunda, tüccar para yapilabilir alanlari içine trafigi çalismalisiniz. Tartisma otomatik fikri lehine de buna karsi olanlar gibi olan insanlar ortaya çikarir. Düzeni iyi organize edilmis o zaman farkli partiler forumlarda bir katki saglayacaktir. Bu katkilari sürekli tüccarin çabalari olarak güncellenir ilgili içerik yaratiyor. Bu söz insanlar için her yönüyle kazanir. Blog ve forum olusturma tartismali konu çekis bir sürü alabilirsiniz alanlardan bazilaridir.

Tüccar tartisiliyor konu dikkat etmelisiniz. Daha sonra da o bölgede insanlar ilginizi çekebilecek ürünler için afis hazirlamak saglamalidir. Örnegin eldeki konu gelismekte olan ülkelerde çocuk isçiligi olabilir. Tüccarlar daha sonra ilgili herhangi bir çocuk isçi olmadan yapilir ürünlerini tanitmak afis için bakmak gerekir. Bu uygulamaya karsi olan insanlar bu ürünleri satin almak için bir sans ki bu stratejik bir noktada yer almalidir. Tabii ki tüccar kendi görüs ve duygular ancak bu karar verme sürecinde bulut izin verilmemelidir. Onlar tartismali bir konu tanitim büyük bir vermek ve trafik rekor seviyelere çeken saglamak için gerekli çalismalari yapmaya hazir olmak zorunda.

Bagli kurulus pazarlama sürecinin bir parçasi olarak tartismali konularda yer almak bir tehlike var. Insanlar web sitesi bakmak ve sahipleri açmak için durabilir. Tehdit e-posta aldim ve web sitesi asagi kapatmak zorunda zaman budur. Tüccar tartisma ve sagduyu arasindaki hassas dengeyi kullanmak zorunda. Bu gereksiz yere kamu düsman için ödeme yapmaz. Onlar bu tür bir sey ile gitmek kisitlamalari olmadan etkili hizmet sunmak, böylece kendime hakim olmam tüccar adina bekleniyor. Tabi ki bu uzlasma için zaman olmadigini karar verebilirsiniz.