içeriksel reklamcilik nedir

Terim içeriksel reklamcilik, bir cep telefonu görüntüler gibi web sitelerinde veya diger Medias gördügünüz reklam anlamina gelir reklam kullanici tarafindan görüntülenen içerigi dayanan otomatik bir sistem tarafindan seçilen ve sunulan yerdir. Web sitenizde bir içeriksel reklam yerlestirmek istedim ve web sitesi kitaplar hakkinda Örnegin, daha sonra reklamverenin kitapçi ve kitap ve ilgili bir sey kitap ya da dergi ilgili reklamlar görüntüler. Reklamlar sitenin içerigini yansitir.

Google Adsense web kullanicilari için kullanilabilir hale için ilk büyük içeriksel reklam programi oldu. Bu reklamlar yöneticileri bunu reklamini yapmak istediginiz web sayfanin içine kod eklediginizde reklamverenlerin Google envanter benzer reklamlar yukari çeker bir JavaScript kodu vererek is vardir. Sekilde içerik ile ilgili olarak reklamin önemini Google Bot dizine ne hesaplanir.

Adsense kavrami, basladigindan beri digerleri Yahoo! Publisher ag, Microsoft reklam Merkezi ve digerleri halka sapkalarini atilmis gibi kendi Adsense basladi çoktan var. Içeriksel reklamcilik kavrami yöneticileri internette para kazanmak sekilde büyük bir fark yapti. Daha yakindan reklamlarin daha muhtemeldir içerigi ile ilgili ettiginiz siteye ziyaretçi da webmaster ve reklamverenin sunucu için para yapar bu reklamlari büyük olasilikla tiklayin olacak.

Google’in gelirlerinin büyük bir bölümü Adsense programina sayfalarin milyonlarca ve milyonlarca su anda kullanilmakta olan baglamsal reklamlarin kendi iksir degil. Diger baglamsal reklamverenlerin bazi AdBrite, BidClix, Q-Reklamlar, Kanoodle Parlak Reklamlar, TargetPoint, Searchfeed.com ve daha fazlasi. Sadece bu Adsense sirketler için üzerinde kayit ve kayit ve baslamak. Bir kez, uygulamak size almak için gidiyoruz hangi reklamlarin garanti, gerçekten almak ve seçmek için alamadim ama siteniz için uygun olan ilanlari alirsiniz. Içerik ile bagli degildir reklam koymak herhangi bir Adsense sirket yok.

Eger yaptiklari daha fazla para kazanmak daha fazla para çünkü para kazanmak için onlar anlamak hedeftir. Eger para kazanmak ne zaman para kazanmak çünkü kalbinde en iyi ilgi var.