Kartpostal 101

Kartpostal baski yaraticilik ve baglanti duygusu için bir çikis süphesiz. Bu pazarlama romantik nedenlerle amaçli genis bir yelpazesine sahiptir. Ve bu nedenle, bir kartpostal bu potansiyelini maksimize etmek için iyi bir fikir olacaktir. Herkes bir kartpostal yapabilirsiniz ancak sadece birkaç seçkin olanlari yapabilirsiniz. Mümkün olan en iyi henüz ucuz kartpostal baski edinmelerine yardimci olmak için, bana birkaç ipucu paylasmak izin.

Yüzü ve yan B
Birincil yan ve ikincil yan – Bir kartpostal iki tarafi vardir. Genellikle, birincil yan, bir resim veya görüntü içerir. Bir kisi, bir sey, ya da sahne bir fotograf olabilir. Kartpostal, diger tarafta kartpostalin sahibinin amaciyla bos birakilir.

Kendi yapmak
Bu kartpostal için kisilik yansitmak için çok önemlidir. Bu ayri diger ortak kartpostallardan kartpostal ayarlar budur. Bu nedenle güçlü bir yazdirma kartpostal birincil yan koymak için kendi resimlerinizi kullanilmasi tavsiye edilir. Orijinal bir resim kullanmayan bir diger dezavantaji sizinki ile ayni veya benzer bir tasarima sahip bir kartpostal kesfetme riskidir. Kendi resimleri ile, kendi kartpostal özellestirebilirsiniz.

Resimlerinizi düzenleyin
Eger kartpostal kullanmak için gidiyoruz resmi karar verdikten sonra, size resim düzenleme zaman harcamak emin olun. Bir resim ile ilgili bir çok sey vardir. Sen, bir metin eklemek bu kirpma, renk eklemek, efektler koymak ve güzelligi artirmak için diger ayarlari yapabilirsiniz. Görev bu tür kullanilan popüler bir yazilim programi Adobe Photoshop oldugunu. Bu seçenegi göze alamaz eger diger özgür yazilim çevrimiçi deneyebilirsiniz. Yaraticiliginizi sonsuzdur. Bu nedenle özel kartpostal için göz alici bir görüntü olustururken sinirli degildir.

Asiriya kaçmayin
Eger fotograf koyabilirsiniz etkileri kisitli olmasa bile, bu asiriya gerektigi anlamina gelmez. Bu hedef izleyicilere bir göze batan sey haline gelebilir gibi, görüntü karmasik görünmesi için dikkatli olmalidir.

Bütün bunlardan basarisiz oldugunda
Bütün bunlar sizin için çalismiyor, ya da tüm bu yapmak için zaman yoksa, her zaman bir kartpostal sablonu kullanarak geri dönebilirsiniz. Bu kartpostal yapmak için basit, güvenli ve en uygun yoldur.

Sizin kartpostallar üzerinde çalistiktan sonra, son adim bir online kartpostal baski sirketi kiralamak olacaktir.