sizin baski sirketi inceleyerek nasil yargilamak yazicilar sanati

Damla pazarlama “” Hiç duydun? “O zaman bir süre içinde yapmak pazarlama stratejisinin tür. Bir pazarlama yildirim neyin aksine pazarlama kampanyasi zaman daha kisa bir süre içinde yapilir, damla pazarlama sadece adini gibidir – tekrar tekrar böylece mesaj yavas yavas hedef kitle arasinda bir etki insa edebilirsiniz, örnegin etiket baski kampanyasi “damla”.

Kampanya dönemi kisa bir sürede tüm çabalari koymak yildirim pazarlama aksine, etiket baski mesajlarinizi kurma bir dizi yaratma kasitli, iyi planlanmis ve sistematik bir yoldur. Sadece tek bir damla hedef kitleye mesaj göndererek degil. Aslinda tekrar tekrar uzun bir süre içinde baski etiketler ile yapiyoruz. Bu yavas hedef okuyucu üzerinde güçlü bir izlenim yaratmak fikirler olusturmak olusturmaktir. Burada anahtar bu “tekrar tekrar” yapmaktir. Tekrar bu konuda itmek zorunda kalmadan mümkün hedef okuyucu ‘ruhuna yavasça yudum için baski etiketler iletinizi için yapar. Aslinda, insan zihninin bilinci nüfuz baslamak için fikir için 30 tekrar en fazla alacagim. Eger birlikte gitmek gibi, size teklifler ve strateji degisebilir ama ayni marka ve mesajla zorunda. Bu mesajinizi ve marka kolayca pazarlama çabalari boyunca tespit olacagini saglayacaktir.

Damla pazarlama etiket baski için geçerlidir? Bu en az 29 kez pazar yoksa ortalama bir hedef okuyucu bir müsteriye dönüstürmek olmayacak bir pazarlama ilkesine dayanir. Bu nedenle, damla pazarlama o zaman sunuyoruz ne kabul etmek hedef kitleniz için bilinçsiz bir karar olur kadar mesaj göndermek için bir yoldur.

Eger sadik müsteriler ve diger potansiyel müsteriler ile irtibatta kalmak istiyorsaniz da çok etkilidir. Bu kadar çok isletmeler ile, rekabet baski etiket pazarlama damla onlar ürün veya hizmet ihtiyaciniz oldugunda müsterileriniz zihinlerinde tutmak için yardimci olabilir.

Damla pazarlama yapmak için en iyi yolu her ay tutarli bir pazarlama stratejisi sahip olmaktir. Bu etiket baski hedef kitlenize tüm yil boyunca önünde olmak için yardimci olacaktir. Bu nedenle, bu geliyor is sürekli bir önbellek elde etmenize yardimci olacak

Tüm yil boyunca, damla pazarlama pazarlama kampanyasi iyi planlanmis ve sürekli kullanilabilir, özellikle saglam bir asagidaki garanti edemez. Damla pazarlama Eger müsteri ile daha güçlü iliskiler kurmak istiyorsaniz için güçlü bir pazarlama araci olabilir nedeni budur.