Amerikan rüya evde ya da ofiste ya para kazanmak için tesis saglar. seçtiginiz için dogustan sahip which_

Amerikan Rüyasi maddi zenginliklerinin üzerine yerlestirilmis vurgu ile tüm bireyler için esit haklari vurgulayan bir Amerikan toplumsal inanç olusur.

Bu, gerçekten, ve herkes, zengin ya da fakir refah için benzer bir sansi var demektir.

Ancak, Amerikan rüyasi sik önyargi sonucunda çesitli vatandaslarina reddedildi.

Ben irk ayrimciligi bahsetmiyorum, ben tüm insan önyargilari hakkinda konusuyorum. Örnegin, büyük olasilikla su anda seçilmis politikacilarin TV giris önce seçilmis politikacilar, genellikle, eski ve görünen sisman iken bakarak fark keyifli oldugunu fark etmis (bu TV tarafindan üretilen görünüm ayrimcilik bir örnektir).

Tüm önyargilari, her seye ragmen, bir ölçüde ya da diger hayatta olmasina ragmen, teknolojisi son önyargilari herhangi nedeniyle engelleri ile ilgili olarak endiseli olmaktan serbest ticaret yapma tesisi ile bize dösenmis.

Internet maddi basari için tüm engelleri ortadan kaldirmistir. Iyi görünümlü ya da yesil ya da kirmizi, bir milyoner ya da sokaklarda bir kisi, biz tamamen Internet üzerinde bir basari için esdeger bir umudu var, siyah, beyaz, düz olun.

Internet üzerinde is yaparken, cildinizin rengi, sizin imaninizi ya da irksal arka plan bir gizli madde vardir ve bu is sunumu bir bölümünü yapmak için seçerseniz sadece açikladi.

Artik mazereti yoktur gerçegi Bu tüm asagi kaynar. Internet üzerinde basarilari sadece kendi beceriklilik ile sinirlidir.

Yani, kabul yetenegine sahip herkes için çok çaba harcamadan mevcut refah, ben hayal egzersiz söylemek gerçegi görünümünde, internette almak ve Amerikan rüyasinin sizin adil bir pay elde.

Basarilar için

tomurcuk Horwitz