video repurpose ve yatirim üst düzeye çikarmak için üç yolu

Yapilan bir pazarlama video almak zaman, yaraticilik ve para bir yatirimdir. Ancak sik sik formatlari ve çoklu platformlar üzerinde, yatirim uzatmak yöntemleri kendi videolari kullanmak için basarisiz reklamverenler bakin. Önemle akilli reklamverenler onlarla is yapmak için umutlari için mümkün oldugunca kolay ve bu nerede, nasil ve ne zaman alisveris video mesaj teslim anlamina gelir inaniyoruz.

1. web sitesi
Sik sik televizyon için yapilmis bir ticari vardi ama kendi web sitesi eklemeden hiç düsünmedim müsterilerle çalisiyoruz. Neden olmasin!? Hiçbir katma ücreti ile 7/24 görüntüleme için kullanilabilir. Web yöneticisi sitenize ekler sonra, ziyaretçilerin bir televizyon izleyici var ayni pazarlama mesaji alabilirsiniz. Ve web sitenizde arazi için bir seyler yapmak zorunda çünkü, daha az mesgul oldugunu çok iyi ve ürün ve hizmetleri hakkinda daha fazla bilgi edinmek fazla ilgi sansi vardir.
Online sürüme TV sürümünden hafif bir degisiklik için planlama bu daha da güçlü olun. Genellikle, bir TV reklami web sitenize insanlari sevk edecektir. Bir umudu online versiyonu görüntüleme Ama eger, sitenizde zaten, bu bilgi gereksiz yani. Küçük bir üretim öncesi planlama ile bir emir sayfaya özel, dogrudan ziyaretçi, vb tanitmak için online versiyonu için eylem için çagri revize düsünün, bu degisiklik kolay ve çok elde etmek için düsük maliyetli. Üretim öncesi planlama konusunda yardim için, yazimizi “Ticari Basarili TV’ye Insider Secrets” bölümüne bakin.

2. mobil cihazlar
Eger potansiyel ile karsilamak veya daha sonra bir mobil cihaz üzerinde video sahip, sen ne birilerine daha anlatmak için beklenmedik bir firsat yararlanmak için hazir olmak istiyorsaniz gereklidir. Sayisiz cep telefonlari, mp3 çalarlar ve tasinabilir oyun cihazlari aygita video almak için izin verir. Sadece bir video bu sekilde paylasmak çok “cool”, ama çogumuz her zaman bize sahip bir cihaz kullanir. Baski malzemesi için evrak çantasi içinde laptop veya kapis ates, web sitenize onlari yönlendirmek için gerek yok.

Bir ag toplantida son zamanlarda ve onun pazarlama karmasi video ekleme düsünüyordum bir fotografçi ile konustu. Yerinde, benim iPod Touch çikardi ve onu baska bir fotografçi için yaratmis oldugu bir video gösterdi. “Bu aklinizda ne vardi mi?” Iki dakika sonra, biz onun için seçenekleri görüsmek üzere bir toplanti kurma edildi. Ben onu teslim olabilir herhangi bir brosür çok daha etkili ve dogrudan oldu.

3. Is yerinizde
Bir showroom var mi? Misafir beklemek bir lobi? Eger Expos veya fuarlarda sergileyecegiz musunuz? Bu fiziksel yerleri video ekleme bir izlenim ve pazarlama mesaji duydum izin için bir firsat daha verir. Sen DVD sey seçmek veya yeniden baslatmak için ihtiyaç duymadan, otomatik olarak ekleme ve sonsuz döngü üzerine oynamak için kaleme olabilir içeri bir DVD ve pop-üzerinde ticari alin. Oyuncu açiksa, video gösterilir. Bu verimli, kolay ve aksi umudu adina “asagi zaman” ne olabilir en yapar.

Yatirim dolar germek ve video her firsatta almalarina yardimci oluyor. Sen yaptin memnuniyet duyariz.