Basit el ilani baski sirlari

Iyi bir el ilani baski sirketi is bulutlarin üzerinde yüksek uçmak yapabilirsiniz. Ürün veya sirket tanitimi için el ilanlari büyük miktarda baski bir patlama ile kampanya baslatmak için sadece bir yoludur. Ama el ilani baski dogru yapildigi zaman, size defalarca gereken döner verebilir.

Flyers bu ortam kilometre verebilir. Bu açikça çok havada konfeti atma etkileri gibi, dagitti duvarlara yapistirilan ya da daha dramatik bir sekilde teslim büyük miktarlarda bu dagitarak ve sehir dagilmis olabilir.

El ilanlari, onlar teslim hangisi sekilde, hayal olurdu çok daha faydali olabilir.

Özel mesajlari ve temalar ile el ilanlari olusturma yatirimlarin artmasinda çok etkili olabilir.

Bir tek hayal gücü ve tasarim ya da temalar ile gelip yaraticilik olmasi gerekir. Görüntüler, resimler ve daha fazla heyecan ve ilgi olusturmak metin kullanarak mesajinizi uygulayin.

Daha iyi mesaj yayin yapacak ilani olusturmak yardimci olmak için bu 5 kullanisli ipuçlarini kullanin.

Sadece güzel tasarimlar

Bu süslü ve karmasik çizimler veya fotograflari kaçinmak anlamina gelir. Bunu yapmak ilani mesgul görünmesi olabilir.

Büyük bir düzen tasarimi asiri süslenmis olmadan bile öne yapabilirsiniz. El ilanlari odaklanarak çok olusturma, ilgi en az 2 ila 3 resimleri kullanabilirsiniz.

Basit tutarak, okuyucular bu baska bir unsur daha tasir iletiyi daha fazla odaklanmak mümkün olacaktir. Öncelikle bilgilere dikkat çekmek için yardimci olur ve orada tutar.

Sadece ucuz tasarim

Basit tutulmasi da baska bir dolayli yarari vardir. Bu özel mürekkepler kullanmak gerekmez çünkü baski maliyetleri düsürmeye yardimci olur. Eger dört renk baski pahali oldugunu düsünüyorum olsa da, size uygun fiyatlarla için aliyorsaniz kalite tür de kullanilabilir sadece ne de sürpriz olabilir.

Flyers kendilerini ucuz reklam malzemeleri, ancak tam olarak yararlanmak için, size bunu gibi daha fazla tasarruf olsun nasil toplu olarak baski el ilanlari karsi koyabilir, all in ve yaninda gitmek zorunda.

Sadece dogrudan olun

El ilanlari yaratirken, noktasina direkt ve sadece en temel ve önemli bilgileri içerir. Diyorsunuz ve odaklanmis kalmak istediginizi vurgulayin.

Amaciniz dikkat çekmektir. Uzun bilgi ekleme sadece el ilani tasarimi yigilmayi olacaktir. Dogru kelimeleri vurgulayan veya kelime grubu okuyucular her seyi emer ve onlari daha iyi hatirlamak için daha kolay.

Mesajinizi vurgulamak için sloganlar kullanin. Eger eylem için çagri da dahil olmak üzere, tüm mesaji tamamlayana kadar idareli çok bilgi eklemek, size teaser sorular, iletisim bilgilerini ve benzeri.

Sadece sen

Eger el ilanlari sadece dikdörtgen boyutlarda gelir düsünüyorsaniz, tekrar düsünün. Bu sekil ve boyutlarda el ilanlari dikkatini çekmek için ve artis itiraz degisebilir.

Bunun yerine dikdörtgen sekillerin, sen üçgen veya daireler kullanmayi da deneyebilirsiniz. Daha benzersiz sekli, daha fazla el ilani çekici görünebilir.

Daha fazla ilham için bu fikirleri kullanin. Yaratici sulari yayinlanmasini ve gerçekten basari için seni uçacak el ilanlari olun.

Kaliteli bir el ilani baski sirketi size baski proje için mümkün olan en iyi fiyatlari sunabilir. Kendi tanitimlarini ve indirimler yararlanmak ve üstün kaliteli el ilanlari üretmek için olabilir ne kadar ucuz bakin. Ayaklarinizi sürüklenmesinden ve el ilani baski avantajlarindan yararlanabilirsiniz olun.