co-op reklam ile dogrudan pazarlama maliyetlerinde up to 50% tasarruf $ $ $

Küçük isletme envanter, ürün veya sattiginiz bu ekipman satin alirsa
ya da ürün ve / veya hizmet temin kullanmak, mevcut co-op reklam parasini kullanarak reklam maliyetlerini% 50’ye kadar tasarruf mümkün olabilir.

Co-op reklam bunlar reklam maliyetlerinin bir kismini ödemek üretici, tedarikçi, toptanci, distribütör veya satici ve is arasinda bir maliyet paylasim programidir. Küçük isletme sahipleri iddialari dosya çünkü co-op reklam parasini binlerce Her yil yüzlerce sahipsiz gidin.
Tamamen ücretsiz para degildir. Satici reklam kampanyasi maliyetleri bir pozisyon için ödeme olsa da, kesinlikle ürünlerini reklamlarinizda sunulmaktadir belirlemek isteyeceksiniz.

Her gün is yerinde co-op reklam dolar bakin. Sizin Pazar kagit haftalik genelge göndermek veya eklemek magaza ürünleri yer veriliyor saticilardan bir ödeme almak. Bu maliyetler saticilari ürünlere ayrilan alani tarafindan parçalanirlar. Bir lastik firmasi özellik lastik belirli bir marka Dogrudan posta parçalari, bir evcil hayvan damat kullandiklari bir ürün özelligi olabilir
Izlemeniz gereken kurallar olacak. Bunu takiben satici ürünler onaylamasi gerekir. Önce kendi program bilgileri almak için saticilarla kontrol etmeniz gerekir. Bu programlar mevcut reklam maliyetini azaltmak için ve genellikle bu fonlar Bu fonlar da posta parça, baski, posta kapsayabilir reklam birçok türleri (dogrudan posta, genelge, el ilanlari, gazete kagidi, vb) için kullanilabilir izin verebilir listesi ve postabe.

Sizin saticilari her zaman ürünlerinin tanitimi için ve isinizi ve ürünlerinin alisverislerinizi büyümesine yardimci olmak için endiseli. Bu her iki taraf için bir arti.

Bir co-op reklam programi ve ayrintilarini gözden görmek için tedarikçiler irtibata baslayin. Eger dava dosyasi için gerekli oldugunu biliyorum emin olun. Sonraki reklam kaynaga ve saticilari program parametreleri içinde bir reklam kampanyasi olusturabilirsiniz bakin. Genellikle reklam firma saticilari co-op reklam programlari arastirma sizin için bacak isi yapabilir.
Lütfen tüm masraflari izlemek ve kampanya çalistirdiktan sonra reklamlarinizi kopyalarini talebinizi bir araya getirmek için tutmak için emin olun. Bu gün tüm küçük isletmeler mümkün oldugu kadar ve geri biraz para almak reklam gerekir her zaman güzel.
Senin orada adini ve Iyi Satis tutun!