dügün menüsü size baglidir

Menü karar vermek oldukça basit bir meseledir. Bir kez menü ögeleri seçtikten sonra, dügün menüsü organize tasiyabilirsiniz. Düzenleyerek Ben tablolari gözlük türleri, nasil görünecegini, insanlarin oturup nasil planlama anlamina gelir. Tüm ince ayrintilari.

Aslinda çok eglenceli Iste dogru yolda seni almak için bazi ipuçlari var olabilir disari Simdi bu stres izin vermeyin. Bu ipuçlari size yemek yiyecek ve içecek ve tüm kendi planlama yapiyoruz sahip degildir varsayalim.

Size yemek olacak ne zaman karar verin. Bu bir dereceye kadar dügün zaman kravat olacak. Sabah evleniyor iseniz ögle yemegi, brunch veya bir orta ögleden sonra yemek yasiyorsaniz. Ögleden sonra dügün, size süper bir zaman yemek, daha sonra aksam yemegi yasiyorsaniz.

Eger yemekleri ayni aile Kullanim tek kullanimlik tabak ödünç alin kiralamak için gidiyoruz cam ve sofra takimi için de geçerli. Daha küçük bir dügün yasiyorsaniz sik sik indirim magazalarda setleri iyi fiyat alabilirsiniz.

Eger yemekler satin iseniz, tema Renk Stil nedir

Ne gözlük tür ne kahve fincanlari, su gözlük hakkinda, kesin Sarap gözlük kullanacagiz. Yine ya ödünç ya da indirim magaza ziyaret edin.

Bir catering sirketi sizin yemekleri, sofra takimi, ve gözlük Kiralama tavsiye. Fiyatlar genellikle çok nominal. Her sey maçlari, onlar sadece verilen kaplarda kirli bulasiklari koymak yemekten sonra, temiz yemekler sunmak, onlari almak ve onlari temizlik ilgilenecegim.

Kendi yemekleri saglarsaniz, o zaman birileri temizlemek yapmaya hazir olmasi gerekir. Yemekler Kiralama uygun, basit, ve misafirler dügün zevk odaklanmak saglar.

Ayrica tablolar için tema ne olacagini karar vermeniz gerekir, ne kullanacaginiz çiçek türü ve yerel çiçek yetistirilen ya da çiçekçi satin alacak mi. Eger yerel alanda sezonunda çiçek seçerseniz maliyetinin bir kismi için güzel çiçek düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Ne masa ve sandalyeler hakkinda kiralanan salon veya tesis saglamak mu evet ise ne ücret. Degil mi o zaman bu ögeleri kira yapar birine basvurmaniz gerekir. Dügün küçük ise, misafirlerinizi karsilamak için yeterli sandalye ve masa ödünç mümkün olabilir.

Masa örtüsü ve masa kaplamalari renk ve stil karar vermeniz gerekir. Yani sira dekorasyon ne tür karar vermek zorunda olacak yapacagim. Dekorasyon ve renkler genel dügün tema ile ilgili bir çok olacaktir. Eglenceli, romantik, tropikal

Organize almak için en hizli yolu bazi kagit ve bir kalem kapmak etmektir. Oda düzeni kaba bir sema çizin, sonra tablolarda çizim baslar, nasil size çiçek ve süslemeleri istediginiz koltuk insanlar, olacaktir. Eger görsel bir var sonra geri kalani yerine düsecek.

Bazi arkadaslar size dekorasyon ile bir el vermek gibi. Dekorasyon tamamlamak ve kurmak için önce en salonlari güne izin verir. Aslinda, salon kira önce bu bir ön kosuldur olun.

En önemlisi bu dügün, hayatinizin en büyük etkinliklerinden biri olan planlama keyfini çikarin. Dogru ya da yanlis yoktur, mutlu kilan orada sadece. Ne zaman mutlu, misafirlerinizi olsun kendilerini dinlenmek ve zevk