Hint astroloji ile iliskisi çözmek

Tüm akraba, anne, arkadaslarindan destekleyici bir iliski ile kutsanmis iseniz Duygusal istikrar, zihinsel huzur, keyifli bir yasam ve yaratici katkilari olabilir.

Biz fiziksel ve duygusal iliskiler, gelisim, destek ya da iliski sicaklik katilan kisilerin olma dolayi kaygi ve endiseleri neden olabilir iliskileri bizim hayat yasamak. Maddi ve manevi yasam açisindan iliskinin gelecegi ve istikrari birçok faktöre baglidir.

Ilgili olarak bunlardan biri, bencil, daha az destekleyici, daha talepkar oldugu iliskilerinde sorunlar tahris sorunlari sonucu daha sonra sabir birakir ve gelecek, hayal kirikligi, asiri sarhosluk ve bir süre kisi için bastan iliski üzerinden yürümek.

Iliskilerinde sorun için çesitli nedenleri Hint astroloji ya da bir kisinin dogum haritasi içinde gezegensel etkilerin yardimiyla incelenebilir. Astrolojik iyilestirici önlemlerin uygun uygulama iliski sorunlari çözmemize yardimci olur. Sorunlar burç grafik ve zayif gezegenlere olumsuz gezegenlerin rahatsizliklari içinde gezegenlerin zayifligi nedeniyle kaynaklanir. Astrologlar istikrarli ve müreffeh bir iliski iktidar gezegenlerde olumsuz gezegenlerin etkisi miktarini görmek zorunda.

Simdi iyi bir iliski astrologlar yönetmek için gezegenler ve burç grafikte iliskilerinin yerlesimleri geçmesi. Hayatinda farkli zamanlamalari farkli gezegenlerin burç kendi gücü göre sonuçlari nimet için arttirilacak. Astrolojik terminoloji gezegenlerin bu da gezegensel dönemi olarak bilinir.

Iliski ayrimlari olusturmak ve anksiyete vermek anlamina gezegenlerde etkiler egzersiz, gezegenlerin bir burç grafikte engel iktidar. Sehvet iktidar ve gelismekte olan depresyon, bagimlilik, asiri zehirlenmesinde burç grafik sonucu diger zayif gezegenlerin etkileyen ve sorun içenlere içine yerlileri dönüm gezegenler. Hint astrolojisinde astrolojik düzeltici önlemlerle bu hayatta sorunlarin çözümünde yardimci olur.